10 įrodymų, kodėl turėti pusseserę yra geriausia, kas tau nutiko gyvenime

Ne kiekvienai iš mūsų likimas lėmė laimę turėti nuostabią pusseserę - antrąją sesutę, širdies bei sielos draugę, guodėją, linksmintoją ir tiesiog puikiausią gyvenimo draugę. Štai kodėl tuoj pat turėtum paskambinti, parašyti arba apkabinti pusseserę:

Tu visada turėsi tą, kuri tave gins. Jūs ginate viena kitą lygiai taip kaip kaip brolis gintų seserį ar sesuo brolį. Kadangi viena kitai jaučiate pagarbą, ginate viena kitos interesus ir prireikus būtinai kovosite dėl viena kitos. Jūs neišskiriamos viena kitos globėjos bei tikros partners in crime.


Turi draugę, kuri niekada nepaliks. Galite metų metus nesimatyti, o susitikusios vėl jausitės taip, lyg ką tik matėtės. Nuo pat vaikystės tvirtintas tarpusavio ryšys, abipusis supratimas ir bendri nuotykiai, prisiminimai, jus taip suartino, jog susitikus vėl jaučiatės tarsi namie. Jums visuomet gera pasikalbėti ir išsipasakoti.


Pusseserė - lyg antroji tu. Jūs be galo panašios. Bendra genetika lėmė, jog jūs panašūs jei ne išvaizda, tuomet kai kuriomis charakterio savybėmis. Tikriausiai esi girdėjusi terminą: giminės bruožas? Būtent jis ir nusako tavo bei tavo pusbrolio ar pusseserės panašumus. Galbūt todėl, turėdami tiek daug bendro, esate neišskiriami.


Turi tą, šalia kurios gali jaustis sava. Ji žino visas tavo keistybes. Būtent todėl tau nėra gėda jai prisipažinti apie tai, ką gėdingo esi padariusi ar pasakyti kokią nors nesąmonę. Pusseserė tarsi antroji tu - ji žino apie tave beveik viską, todėl su ja visuomet jauteisi taip, lyg būtum namuose.


Siekiat savo tikslų kartu. Kartu su pussesere vaikystėje tikrai šnekėjotės, kuo norite būti suaugusios. Dabar metas tobulinti save ir siekti vaikystės svajų, garantuojame, jog tai kartu ir darote.


Visada šalia savęs turėsi tą, su kuria gera kalbėtis. Jūsų prisiminimai - neįkainojami. Kadangi jūs kartu nemažai keliavote, dalyvavote įvairiose giminių išvykose, vakarėliuose, taip pat šeimos šventėse, kartu leisdavote vasaras, visuomet turite apie ką šnekėti.


Turite tą, kurios praradimas reikštų pasaulio katastrofą. Labai tikėtina, kad jūs - geriausios draugės. Prisiminus visas nuostabias kartu patirtas akimirkas jums pasidaro labai gera širdyje ir jūs niekuomet nenorėtumėte prarasti artimo ryšio su pussesere.


Turi tą, kuri jei prireiks, nuleis tave ant žemės. Pusseserė neretai gali būti pernelyg kritiška, bet ji tave pažįsta puikiai. Gal net geriau nei tu pati. Todėl atsižvelgdama į pusseserės kritiką gali tobulėti, nepervertinti savęs ir sužinoti savo trūkumus.


Turi tą, šalia kurios šluostysiesi ašaras ir juoksiesi. Net kai labai tamsu, pusseserė visuomet bus tas mažytis šviesos ruoželis, kuris džiugins ir šildys tave. Ji žino, kaip tave prajuokinti, nes puikiai tave pažįsta.


Turi tą, su kuria gali ne tik juoktis į valias, bet ir rimtai kalbėtis. Su daugeliu draugių gali tik pasilinksminti, o štai su pussesere tu visuomet galėsi ir linksmintis, ir kalbėti rimtomis temomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis