Pati didžiausią patrauklumą skleidžianti mergina: ji gimė ypatingą mėnesį

Norite sužinoti, kokį mėnesį gimusios vaikinams atrodo pačios dailiausios, žaismingiausios, azartiškiausios, patraukliausios bei karščiausios? Tai ypatingas mėnuo, kuriuo gimę žavi savo stipria, tiesiog magnetizuojančia aura. Ir tai yra... LAPKRIČIO mėnesį gimusios moteriškosios lyties atstovės.

Gimusios lapkritį, nors neretai būdamos karštakošės ir neretai gebačios lengva ranka sugriauti santykius, yra vienos labiausiai dėmesį traukiančios merginos. Gerbėjai prie jų limpa it musės prie medaus, nes jos ne tik be galo charizmatiškos, bet ir geba meistriškai flirtuoti. Kalbant apie vyriškąją lytį, vaikinus dažniausiai traukia karštas lapkritį gimusių merginų būdas - nors neretai jos puola į konfliktus ir ginčus, jos tiesiog magiškai geba prikaustyti dėmesį ir jį išlaikyti. Daugelis jas laiko tikromis karštutėmis! Šios merginos taip pat pasižymi ypatingu žavesiu, tiesa, jį yra labiau linkusios išlaikyti santykių pradžioje.


Lapkričio mėnesį gimusių laisva dvasia, mokėjimas atsipalaiduoti ir sklindanti ramybė neabejotinai traukia priešingą lytį. Joms labai lengva užmegzti kontaktą su patinkančiu žmogumi, nes jos laisvai bendrauja ir pasitiki savo jėgomis. Todėl lapkritį gimusių gerbėjų gretos nemažėja - tiesą pasakius, su amžiumi jų vis daugėja, nes įgavusios gyvenimiškos patirties šį mėnesį gimusios tik dar labiau pasitiki savo flirto įgūdžiais.


Šį mėnesį gimusios tikrai neturėtų skųstis priešingos lyties dėmesiu vien dėl to, jog savo gudrumu gali suvilioti kiekvieną. Dažniausiai jos strategiškai mąsto, kaip patraukti priešingos lyties atstovą ir pradeda nesibaigiantį meilės žaidimą. Jei tik priešinga lytis į jį įsitraukia, prasideda įdomybės. Be to, šios merginos iš prigimties labai žavios - turi stiprius plaukus, gražius dantis, skaisčią odą, todėl, akivaizdu, jog puiki išvaizda joms tik prideda žavesio. Žodžiu, šios merginos gali mėgautis nesibaigiančiais meilės nuotykiais, jei tik pačios to panorės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis