Šiais 3 mėnesiais gimusios galėtų būti kuo puikiausios burtininkės

Jei tau nesvetima magija, skaityk toliau. Iš tiesų burtininkas - labai abstrakti sąvoka. Burtininkas ne vien buria iš tirščių, skaito iš delno, suka magiškąjį rutulį ar kortomis lemia likimą. Tai gali būti žmogus, paprasčiausiai prijaučiantis magijai ir turintis gebėjimų pasinaudoti savo žiniomis apie ją. Ar tau lemta kada nors tapti burtininke? Jei radai savo gimimo mėnesį, tuomet tikrai taip!

VASARIS. Vasario mėnesį gimusios galėtų būti puikios burtininkės. Žmones jos jaučia geriau už bet ką kitą. Nuo pat vaikystės empatiškos, jautrios bei gebančios suprasti aplinką - tokios yra šį mėnesį gimusios merginos. Šį mėnesį gimusios kuo puikiausiai galėtų būti gerosios burtininkės, kurios savo psichologiniais gebėjimais galėtų padėti žmonėms išsprendžiant problemas. Žinoma, su lašeliu magijos, jog visas procesas atrodytų stebuklingesnis. Šį mėnesį gimusios, jei tik būtų galimybė, galėtų rengti seansus su žmonėmis, bandyti įspėti juos kankinančias bėdas bei rasti išeitį, kuri padėtų nugalint problemas. Vertėtų atidžiau sekti žmones, reaguoti į jų elgseną, veiksmus bei lavinti savo, kaip psichologės - burtininkės gamtos dovaną.


GEGUŽĖ. Gegužę gimusios pasižymi nemenku jautrumu ir labai reaguoja į oro kaitą, temperatūrų, mėnulio fazių pokyčius. Šį mėnesį gimusios šį savo jautrumą gali panaudoti ekstrasensiniams veiksmams. Būtent per tas dienas jos ypatingai jaučia žmones, sustiprėja jų empatija, kiti pojūčiai, tad jos gali pagelbėti kitiems. Šį mėnesį gimusios gali labai lengvai pagerinti žmonių sveikatą, padėti dvasiniu aspektu, taip pat nuspėti netolimos ateities įvykius, tad iš tiesų gali būti apdovanoti ekstrasensiniais gebėjimais. Dar vienas aiškus ekstrasensinis požymis - gilios psichologinės įžvalgos, kuriomis yra apdovanoti visi, gimę šį mėnesį. Šios įžvalgos padeda jiems įveikti gyvenimiškąsias kliūtis bei padėti kitiems sunkioje situacijoje.


LAPKRITIS. Lapkričio mėnesį gimusios labai dažnai pasižymi giliu, veriančiu žvilgsniu. Jo reikšmė ne vien išorinė - dažniausiai šį mėnesį gimusios pasižymi itin didele, sustiprinta empatija. Tai reiškia, jog lapkritį gimusios kuo puikiausiai nujaučia tai, ką galvoja kiti žmonės ir geba atspėti jų norus, poreikius. Taip pat sausį gimusios pasižymi tuo, jog geba įspėti įvykius - tiek teigiamus, tiek neigiamus. Tai gali net kiek gąsdinti aplinkinius ir juos pačius. Galima drąsiai tvirtinti, jog tai tikrų tikriausi burtininkės požymiai. Taip pat šį mėnesį gimusios yra be galo valingos ir nuožmios, tad jei iš tiesų įdėtų pastangų, gali taip labai talentingomis burtininkėmis, kurios pagelbės nemažai žmonių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis