Su šias 6 pavardes turinčiais vaikinais tavęs lauks pati gražiausia ateitis

Patvirtinti, ar tikrai merginos jau per pirmąjį pasimatymą su vaikinu pasimatuoja jo pavardę, kuri būtų priskirta jai, gali tik tu pati. Vis dėlto jau seniai aišku, kad pavardė gali lemti ne tik tai, kaip žmogus prisistatys, bet ir svarbius jo gyvenimo dėsnius. Kas slypi tavo mylimo vaikino pavardėje? Jei radai ją šiame sąraše, gali džiaugtis - radai tikrą aukso grynuolį!

Kazlauskas (Kazlauskis). Šios populiarios pavardės kilmė - iš lenkų ar baltarusių kalbų. Ji siejama su žodžio reikšme „ožka“. Šu šia šaknimi turinčias pavardes asmenybes sieja užsispyrimas bei ryžtas. Ožka simbolizuoja dosnumą, todėl šios asmenybės pasižymi troškimu daugiau duoti, o ne gauti. Nors šią pavardę turintys vaikinai ganėtinai ramūs, įsimylėję gali nuversti kalnus bei yra be galo šeimyniški, todėl nelaksto paskui kiekvieną merginą bei dėmesį atiduoda vienai vienintelei. Jei tavo meilės kelyje pasirodė vaikinas su šia pavarde, žinok, jog gana greitai gali sulaukti pasiūlymo rimtai draugystei ar įsipareigojimui.


Jankauskas (Jankauskis). Ši pavardė - lietuviška. Kartu su šia pavarde asmenybėms dovanojama labai stipri aura. Su šia šaknimi turinčius pavardes vaikinus vienija santūrumas, kuklumas, tačiau kartu - ambicingumas bei tikslų siekimas. Šios asmenybės be galo tvirtos ir pasižymi kiek ugningu būdu. Rodosi, ugningumas ne visuomet teigiama savybė, vis dėlto vaikinai, gimę po šia pavarde, geba šią savybę panaudoti saviems tikslams. Šie vaikinai į santykius žiūri senoviniu principu - jiems svarbu patiems parodyti damai dėmesį, pasakyti komplimentų, bandyti užkariauti dovanojant dovanas bei rengiant staigmenas.


Navickas (Navickis). Šios pavardės šaknys lemia du dalykus. Visų pirma, tai be galo praktiškos bei žemiškos asmenybės, kurios nuo seno pasižymėjo darbštumu. Jos nėra tos, kurios skrajoja padebesiais. Priešingai, tai itin racionalios ir viską apskaičiuojančios asmenybės, kurios dažniausiai savų tikslų siekia neskaičiuodamos darbo valandų ir net numodamos ranka į poilsį. Šie vaikinai bus tobuli vyrai, nes bus visapusiškai atsidavę šeimai, stabilūs, ramūs, tvirti, užtikrinti.


Urbonas (Urbonavičius) . Pavardė kilo iš vardo Urbonas. Lotyniškai urbanus reiškia „miestietis“. Šis vardas preityje pasižymėjo populiarumu, o iš jo lietuvių kalboje padaryta daugybė pavardžių. Su šia šaknimi turinčias pavardes asmenybės išsiskiria greitumu ir mokėjimu staigiai reaguoti į įvairias situacijas. Jų protas - itin guvus, todėl jos labai greitai geba išspręsti problemą. Jie labai protingi, greiti, staigūs, puikūs šeimos vyrai. Jų pavardėje užkoduotas nuolatinis tiesos ieškojimas, todėl su jais santykiai bus skaidrūs ir aiškūs.


Vaičiūnas. Ši pavardė yra kilusi iš vokiečių kalbos žodžio der weizen, kuris reiškia kviečius. Su šia šaknimi turinčias pavardes asmenybės vienija praktiškumas ir gebėjimas vienu metu daryti daugybę darbų. Jos labai imlios mokslams, be to, kviečiai simbolizuoja derlingumą, todėl tikėtina, jog šias pavardes turintys turės didelę šeimą ir ne vieną atžalą. Jei šalia nori turėti vaikiną, kuris visuomet bus užtikrintas, nedvejos savo pasirinkimu, rinktis šią pavardę turintį.


Vilkas. Tai viena seniausių lietuviškų pavardžių, tad gimti turint šią pavardę jau yra savaime puikus dalykas. Šias pavardes turinčių vaikinų asmenybėje užkoduota vilko dvasia - tai kovingos, drąsios ir viskam pasiryžusios asmenybės, kurios nėra linkusios dejuoti ir skųstis. Jos traukte traukia stiprius asmenis, o silpnesnius gal ir kiek gąsdina, tačiau be galo žavi. Ši pavardė lėmė, jog šią pavardę turintys vyrai kaip masalas traukia moteriškosios lyties atstovės. Tai galantiški, atsidavę, finansiškai apsirūpinę ir gyvenimo tėkmėje nesimėtantys vyrai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis