6 ženklai, jog tau keršija tavo pačios asmenybė

Tikriausiai nerasime žmogaus, kuris bent kartą gyvenime nesijautė keistai. Sumišusios emocijos, pasimetimas, mistiški ženklai - turbūt ir tu kažkada jauteisi lyg ne šios žemės gyventoja. Vis dėlto jei ši būsena užsitęsusi, visko gali būti, jog už tavo pačios blogus poelgius tau keršija tavo pačios asmenybė!

1. Visur vėluoji, tau viskas krenta iš rankų. Būna dienų, it tyčia. Vis dėlto jei tokių dienų, kai viskas krenta, maišosi, trankosi, erzina ir pan. skaičius užsitęsė, labai gali būti, jog asmenybė taip tau atsidėkoja už tavo padarytus darbus.


2. Tu nuolatos kalbi per sapnus. Jei nuo pat ankstyvos vaikystės esi linkusi kalbėti per sapnus, tai reiškia, jog esi apdovanota ypatingomis galiomis, kuriomis arba išmoksi naudotis, arba niekuomet nepajėgsi. Jei naktį kalbi malonius, švelnius žodžius, vadinasi, talpini savyje daug teigiamų emocijų, o jei pyksti, rėki, verki - esi silpna emociškai.


3. Nesutari su gyvūnais. Jei gyvūnai tau prisiartinus dažnai šiepia dantis, visko gali būti, jog turi labai stipraus energetinio vampyro bruožų. Pastebėk, kaip elgiesi su aplinkiniais - ar jie noriai su tavimi bendrauja, ar patiki tau paslaptis, ar nevengia tavęs? Kuo greičiau stenkis atsikratyti energetinio vampyro bruožų.


4. Labai dažnai jauti, jog tave kažkas stebi. Jei eidama gatve vis atsisuki pasižiūrėti, ar niekas tavęs neseka, arba paprasčiausiai pasąmonėje jauti, jog kažkas į tave žiūri, gali būti, jog tavimi kažkas stipriai manipuliuoja. Galbūt tau kažkas labai nori pakenkti, nuolat apie tave galvoja, sapnuoja ar apšneka. Tapai kažkieno marionete.


5.Neretai negali suvaldyti savo pykčio. Kartais įsiunti taip, jog net dūmai rūksta? Vadinasi, praeitame gyvenime buvai itin piktas ir nedoras žmogus, kurio neigiamos savybės persidavė ir tau. Tik tavo stiprybė padės nuslopinti šias neigiamas savybes ir pašalinti praėjusio gyvenimo likučius. Išbandyk atsipalaidavimo pratimus, bandyk nuslopinti įniršį, o jei jauti, jog pyktis tave slegia, apsilankyk pas psichologą.


6. Tau dažnai tempia nugarą be jokios aiškios priežasties. Jei mediciniškai esi sveika, nugaros tempimas gali reikšti ir didelį neigiamų emocijų perteklių, kurį gali sąlygoti tavo tamsioji asmenybės pusė. Gali būti, jog tavyje gyvena piktoji TU, kuri nori daug kam pakenkti ar įskaudinti. Būtina pradėti kovoti su tuo kuo greičiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis