5 ženklai, jog tu neišvengei blogosios akies

Jei nors vieną kartą gyvenime tave buvo aplankiusi mintis, jog tave gali būti nužiūrėjusi blogoji akis, būtinai paskaityk šiuos požymius. Negąsdiname, bet jei skaitydama atpažįsti save, gali būti, jog neišvengei piktosios akies.

Energijos praradimas. Jeigu kažkada buvai pilna energijos ir gyvenimo džiaugsmo, o dabar esi apatiška ir linkusi į niūrias mintis, to priežastis gali būti – blogoji akis. Visai gali būti, jog energija siurbia kažkas, kas linki tau blogo ir trokšta tau pakenkti. Pasaulyje yra gausybę atvejų, kuomet žmonės vaikšto pas įvairiausius medikus, psichologus siekdami išsiaiškinti sumažėjusios energijos priežastį. Ir tik vėliau atsiduria pas astrologus ar būrėjus, kurie patvirtina - juos yra nužiūrėjusi piktoji akis.

Finansiniai nuostoliai. Jeigu praradai darbą ar namus, arba patyrei kitokį finansinį smūgį, tai taip pat gali būti nulemta ant tavęs kritusios blogosios akies. Finansinės bėdos dažniausiai užgriūna tuos, kurių aplinkoje daugybę žmonių, kurie pavydi jų turto ar prašmatnių daiktų. Jei pradėjo nesisekti finansinėje sferoje, drąsiai gali tai įtarti.

Mergina
Mergina
Shutterstock

Santykių problemos. Jeigu kažkada tavo santuokos ar įsipareigojimu grįstų santykių reikalai klostėsi puikiai, ir staiga viskas tarsi be priežasties pakrypo bloga linkme, gali būti, kad kažkas tau linki blogo – linki skyrybų. Šis teiginys galioja tik toku atveju, jei santykiai labai staigiai pasikeičia - pavydžiui, mylimas žmogus be priežasties nutaria skirtis. Kitais atvejais, jei priežastis aiški, galima tai įtarti paprasčiausiomis skyrybomis.

Sveikatos problemos. Jei turi nepaaiškinamų sveikatos problemų, kamuoja keistos alergijos, galvos skausmai, panikos priepuoliai, baimė palikti namus, aukščio fobija ar kitos sunkiai paaiškinamos baimės, tai gali būti pražūtingų kerų padarinys. Daugybę atliktų tyrimų gali neįrodyti patologijos - tavo kančių priežastį gali atrasti tik tie, kurie turi ryšį su kitu pasauliu.

Nesėkmė. Jeigu ilgą laiką lydi nesėkmės ir nelaimės, labiausiai tikėtina to priežastis – priešo ar pavydaus žmogaus tau mestas prakeiksmas. Gal todėl labai dažnai žmonės, kuriuos persekioja nesėkmių virtinės, atsigręžia į tuos, kurie geba išsiaiškinti antgamtinių reiškinių kilmes ir turi ryšį su kitu pasauliu. Įsidėmėk - būti pakvaišusiai dėl minties apie blogąjį akį nereikia, bet savo gyvenime aptikus bent du iš išvardintų požymių, gali būti tikra, jog paslaptis slypi blogoje akyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis