Kiek tavo vaikinui metų? Neįtikėtina, kokias tiesas tai atskleis apie jo požiūrį į tave

Romantiškos draugystės sėkmei svarbus amžius? Atsakyti į šį klausimą gali tik tu pati. Neabejojame, jog jau turi patirties santykių sferoje. Mes sukaupėme visą savo santykių patirtį bei išmintį ir norime ja pasidalinti su tavimi. Ieškok patinkančio vaikino amžiaus ir sužinok, kokiems tikslams jis nusiteikęs.

Jam - 15 Tai itin jaunas amžius, kuris lemia tik vieną - klestėjimą arba greitą santykių pabaigą. Jei myli, šio amžiaus padovanos mylima žmogui net pačią saulę - jie yra be galo meilūs. Vis dėlto jeigu jį labai supykdysi, gali grėsti skyrybos, nes jie nėra linkę užsisėdėti.


Jam - 16 Šiame amžiuje dažnas vaikinas nepasitiki savimi, nes išgyvena bjauriojo ančiuko amžių Kai kuriems sunku pirmiems užkalbinti patikusią panelę. Dėl to jie gali jaustis nepilnaverčiai. Toks nepasitikėjimas savimi dažniausiai netraukia priešingos lyties, tačiau jei jie santykiuose - vadinasi, jaučiasi saugūs ir gerbia partnerę.


Jam - 17 Šio amžiaus vaikinas - kupinas optimizmo bei energijos, todėl visuomet tave pralinksmins bei nuramins net ir sudėtingiausiose situacijose. Deja, labai retas kuris bus pasiryžęs plėtoti ilgalaikius santykius. Na, bent smagiai praleisite laiką...


Jam - 18 Tai tikrų tikriausias hormonų audrų siautėjimas! Šio amžiaus vaikinai dažniausiai kovingi, greitai užsiplieskiantys, tačiau gebantys apginti savo mylimąją ir saugantys ją nuo negandų. Kai įsimyli, Rokai tarsi pakvaišta - ir nors jų susižavėjimas gana greitai atslūgsta, prie mylimos merginos jie ganėtinai greitai prisiriša


Jam - 19 Šis amžius - vakarėlių amžius. Tikėtina, jog su vaikinu ir susipažinai vakarėlyje. Juokitės, šėlkite, eksperimentuokite, tačiau itin rimtų ateities planų su šiuo vaikinu verčiau nekurti, nebent sutikai itin rimtą ir santūrų vaikiną.


Jam - 20 Šio amžiaus vaikinai yra dažniausiai kovingi, greitai užsiplieskiantys, todėl ieško švelnios, empatiškos merginos, kuri visuomet nuramins, atpalaiduos. Juos labai traukia gražuolės, nes šis amžius - eksperimentų, bandymų metas, o jiems vykdyti būtinos žavios merginos.


Jam - 21 Tai amžius, kuomet vaikinai trokšta išbandyti save santykių sferoje. Deja, labai dažnai žaisdami merginų jausmais. Jei sutikai donžuaną, tai bus gera pamoka ateičiai. Jei vaikinas rimtas, tikėtina, jog su juo galėsi ne tik smagiai pakalbėti, bet ir apkeliauti daugybę festivalių bei sudalyvauti įvairiose šventėse.


Jam - 22 Tai amžius, kuomet vaikinai iš linksmybių mėgėjų virsta rimtais vaikinais, susikaupusiais, žinančiais, ko nori iš gyvenimo. Jie santykių sferoje arba vis dar ieško TOS TOBULOSIOS, arba yra susikoncentravę į rimtus ryšius, į kuriuos ketina investuoti nemažai laiko bei pastangų. Jie rimtėja!


Jam - 23 Nors šio amžiaus vaikinai vis dar mėgsta linksmybės, pamažu jų požiūris rimtėja. Jie trokšta surasti gal ir ne partnerę visam gyvenimui, tačiau išmintingą ir savo gyvenimo vizijas aiškiai gebančią pamatyti merginą. Todėl jei tu atitinki


Jam - 24 Šie vaikinai dažniausiai jau pabaigę mokslus ir kibę į profesinės karjeros siekimą. Jų amžius reiškia veiklumą, energingumą, todėl jie daug dirba tam, kad sukurtų gerbūvį aplinkui. Deja, labai dažnai jie gali nerasti laiko savo mylimajai, ją užmiršti.


Jam - 25 Tokio amžiaus vaikinai jau yra sukaupę nemenką santykių patirtį. Jie nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Visgi jie turi puikią uoslę - jei juos išdavinėsi ar santykiuose jausiesi nebegerai, jie šią tiesą pasakys anksčiau nei spėsi jiems tai pranešti.


Jam - 26 Šis amžius ganėtinai brangus, todėl šio amžiaus vaikinams svarbu merginą apsupti dėmesiu ir dažniausiai jie akivaizdžiai parodo, ką jai jaučia. Be to, nuolatos palaiko ryšį, todėl jis visuomet parašys pirmas.


Jam - 27 Tai jau ganėtinai brandus amžius, todėl išsilakstę vaikinai yra pasiruošę rimtiems ryšiams. Gana greitai gali sulaukti pasiūlymo rimtai draugystei ar įsipareigojimui. Jei ieškai ne lėbautojo, o rimtai į ryšius žiūrinčio vaikino, šis vaikinas bus puiki partija


Jam - 28 Sakoma, jog tai vyrų sėkmės amžius. Vadinasi,  tai sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Jie yra pasirengę surasti tobulą partnerę. Šalia savęs jie trokšta matyti pasitikinčią savimi ir veiklią merginą, tad jei atitinki šiuos standartus, esate tobula pora


Jam - 29 Tai vaikinai, kurie dažniausiai puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir vadovaujasi savo tvirta pozicija. Tai vaikinai, kuriuos pavergti nelengva, bet jei jie įsimyli, savo mylimąją pakylėja iki dangaus.


Jam - 30 Tai paprastai finansiškai jau apsirūpinę ir dosnūs vyrai. Dovanos, siurprizai, romantiškos staigmenos, kelionės... Jie vienaip ar kitaip pasistengia, jog mylimos jų damos liktų patenkintos. Tiesa, gali būti linkę į donžuaniškumą, gali būti nepatikimi.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis