Šiais 3 mėnesiais gimusios - tikrų tikriausios ekstrasensės

Giliai širdyje tu jauti, jog turi šiuos sugebėjimus, tačiau negebi išlaisvinti. Gal todėl, kad bijai? Gal todėl, kad stingi patirties? O gal todėl, jog tiksliai nežinai, ar jie egzistuoja? Paskaityk, kurioms laimingosioms likimas dovanojo ekstrasensiškus sugebėjimus.

Sausis. Sausį gimusios labai dažnai pasižymi giliu, veriančiu žvilgsniu. Jo reikšmė ne vien išorinė - dažniausiai šį mėnesį gimusios pasižymi itin didele, sustiprinta empatija. Tai reiškia, jog šį mėnesį gimusios kuo puikiausiai nujaučia tai, ką galvoja kiti žmonės ir geba atspėti jų norus, poreikius. Taip pat sausį gimusios pasižymi tuo, jog geba įspėti įvykius - tiek teigiamus, tiek neigiamus. Tai gali net kiek gąsdinti aplinkinius ir juos pačius. Galima drąsiai tvirtinti, jog tai tikrų tikriausi ekstrasenso požymiai. Jeigu lavintumėte šiuos gebėjimus, galėtumėte tapti profesionaliu ekstrasensu ar ekstrasense. Tiap pat gimusios taip pat yra be galo valingos ir nuožmios, tad jei iš tiesų įdėtų pastangų, gali taip labai talentingomis ekstrasensėmis, kurios pagelbės nemažai žmonių.Liepa. Liepą gimusias be jokios abejonės dievina vaikai ir gyvūnai - tai ganėtinai aiškus ekstrasenso bruožas. Galite būti ne naminių gyvūnėlių gerbėjos, o vaikams apatiškos, visgi jie tarsi apsėsti trokš kuo dažniau būti šalia jūsų. Be to, neneikite - dažnai sapnuojate pranašingus sapnus, kurie gali lemti laimė ar nelaimę ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Pranašingi sapnai jus aplanko netikėčiausiu momentu ir ypač tuomet, kai miegate ne savo namuose. Sapnų magija jus lydi nuo vaikystės. Patikėkite, garsiausi pasaulio ekstrasensai taip pat sapnuoja realybę atspindinčius sapnus, kurie gali labai pasitarnauti žmonėms. Jei pasidomėtum sapnų reikšmėmis, įsigilintum į pasąmonės srautus, galėtum sapnais pagelbėti žmonėms.


Gruodis. Žiemos pradžioje gimusios pasižymi nemenku jautrumu ir labai reaguoja į oro kaitą, temperatūrų, mėnulio fazių pokyčius. Gruodžio mėnesį gimusios šį savo jautrumą gali panaudoti ekstrasensiniams veiksmams. Būtent per tas dienas jos ypatingai jaučia žmones, sustiprėja jų empatija, kiti pojūčiai, tad jos gali pagelbėti kitiems. Šį mėnesį gimusios gali labai lengvai pagerinti žmonių sveikatą, padėti dvasiniu aspektu, taip pat nuspėti netolimos ateities įvykius, tad iš tiesų gali būti apdovanoti ekstrasensiniais gebėjimais. Dar vienas aiškus ekstrasensinis požymis - gilios psichologinės įžvalgos, kuriomis yra apdovanoti visi, gimę gruodžio mėnesį. Šios įžvalgos padeda jiems įveikti gyvenimiškąsias kliūtis bei padėti kitiems sunkioje situacijoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis