Šiuos 5 vardus turinčios merginos yra labiausiai atsidavusios draugės žemėje

Likimas negali visoms suteikti visko - aštraus proto, unikalaus grožio, nepaprasto sąmojo ar geriausio humoro jausmo. Vis dėlto buvimą gera ar net geriausia drauge mes galime išsiugdyti. Aptikome, jog mums duotas vardas ne tik suteikia kai kurias asmenines savybes, bet ir nusako, kurios merginos yra labiausiai atsidavusios draugystei. Štai sąrašas.

AISTĖ. Lietuviškas vardas Aistė yra vedinys iš baltų genties žodžių „aisčiai“ arba „estijai". Aistės vardas, duotas mergaitei, suteikia jai nepaprastą pojūtį džiaugtis kiekviena akimirka ir žmonėmis aplink jas. Aistės iš tų tipų merginų, kuriai drauges, draugystės puoselėjimas neretai svarbiau už santykius. Aistės be abejonės turi savo girl squad, kurį dievina ir kuriame jaučiasi visiškai atsipalaidavusios ir nesusikausčiusios. Draugystė Aistei lyg oras, net jei Aistės draugės yra kitose miestuose, ji visuomet susirašo su jomis bei stengiasi palaikyti ryšius. Būtent Aistės stato tiltus į tikrą draugystę. Surasti tikrą, nuoširdžią bei padedančią draugę nėra lengviausia užduotis. Visgi įgyvendinama - pažįstant Aistę šalia savęs galima turėti atvirą bei geranorišką geriausią draugę.

Ieva iš hebrajų kalbos reiškia „gyvybinga, gyvenimo davėja“. Ievos yra ypatingos. Jos spinduliuoja neįtikėtiną gerumą ir optimizmą, todėl traukte traukia kitus žmones. Ievos yra tos, kurios žmonių klegesį mieliau iškeis į ramų pasibuvimą su geriausia drauge. Ieva turi nemažai draugių, kurių nekeistų į nieką. Šios draugės ne tik jau senokai Ievą pažįsta, bet ir yra tos, kurios su ja patyrė daugybę gyvenimiškųjų išbandymų. Jie tik patikrino jų draugystę. Kartu su draugėmis Ieva išgyvena įvairias gyvenimo dramas ir negaili joms patarimų, nes Ievos - tarsi psichologės, šalia jų be proto gera ir ramu. Ievos yra tos, kurios į draugystę be galo daug investuoja ir nereikalauja nieko pati. Ji geranoriška draugė, gal todėl ją supa labai panašios draugės - tos, kurios lygiai taip kaip ir Ieva trokšta gero bei nuoširdžiai elgiasi.

Nors Ernestos vardo kilmė yra iš vokiškojo žodžio earn, kuris reiškia rimta, susikaupusi, nebūtinai Ernestos yra rimtuolės, nesuprantančios pokštų. Jos tikros linksmuolės ir linksmumu dažniausiai užkrečia kitas drauges. Ernestos dažniausia priima kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra, todėl šio jos toleruoja įvairiausius žmonių tipus. Joms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą. Šį mėnesį gimusios nuostabios draugės dar ir dėl to, jog pavydas jų gyvenime paprasčiausiai neegzistuoja, o tai svarbus faktorius, lemiantis ilgą moterišką draugystę. Jos tikriausiai net neturi laiko pavydėti - kadangi yra tokios užimtos, o jų gyvenimas sukasi it karusėlė, pavydo jų gyvenime nėra nė kvapo.

Karolinos vardas kilęs iš vokiškojo žodžio Karl, kuris reiškia kilnumą. Karolinos itin kilnios kalbant apie draugystę ir visada stengiasi išlaikyti šią savybę. Kadangi Karolinos yra talentingos ir žingeidžios merginos, iš jos draugės mokosi įvairiausių dalykų - profesinių, kulinarinių, bendravimo su žmonėmis gebėjimų, flirto vingrybių ar profesionalumo kalbant apie stilių bei grožį. Karolinos visada yra linkusios palaikyti ryšį su draugėmis virtualiuoju būdu, kad ir kuriame pasaulio krašte jos begyventų. Nesvarbu, kiek kilometrų jas skirtų, Karolinos visuomet primins apie save. O kai jos šalia, šalia jų paprasčiausiai yra be galo gera. Daugelis nežino tokio žmogaus, su kuriuo jaustųsi taip ypatingai, kaip būdami su Karolina. Ji skleidžia nepaaiškinamai stiprų ryšį su draugėmis, kuris nenutrūks niekada.

Viktorijos vardas reiškia pergalę (angl. victory - pergalė). Nors Viktorijos nuožmios, neretai karjeristės, vis dėlto draugėms jos be galo atsidavusios bei šiltos. Jos yra visada išklausančios ir besirūpinančios kitais. Daugelis, esantys šalia Viktorijos, nebijo, jog liks vieni - puikiai žino, jog yra kažkas, kas juos palaikys net sunkiausiu momentu. Neretai draugams dažniausiai vengiame skųstis ir pasakoti tai, kas mus skaudina ar erzina. O Viktorija tas žmogus, kuris daugelį skatina atsiverti ir gali palaikyti net sunkiausiu gyvenimo momentu. Paprasčiausiai jos labai stengiasi dėl draugystės, nes mano jog turėti artimų širdžiai žmonių - viena svarbiausių gyvenimo užduočių. Beje, su jomis kartu gera tiek tylėti, tiek linksmintis - jos yra vienas tų unikalių žmonių, kurie geba palaikyti nuotaiką per linksmybių įkarštį, o kartu ir nurimus smagiai bei jaukiai paplepėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis