Liūdna, bet... šį mėnesį gimusios dažnai vaikinai paprasčiausiai „nekabina“

Visiška netiesa, jog sėkmė meilėje priklauso nuo išvaizdos. Dažniausiai priežastys, kurios lemia nesėkmes santykių fronte, priklauso nuo žmonių vidinio pasaulio. Ar tu esi asmenybė, kurią vaikinai pralenkia? Jei gimei po šiuo mėnesiu, tikimybė egzistuoja. Tiesa, nepriimk visko rimtai - tai tik gimimo mėnesių reikšmingumu besidominčių pamąstymai.

JAUTĖS. Jaučio ženklo mergina - talentinga, žavi, turinti aibes draugų, miela, nuoširdi, tačiau labai dažnu atveju... vieniša. Panagrinėkime šios tendencijos priežastis. Smalsu sužinoti, kodėl ši mergina - ta, kurios dažnai vaikinai paprasčiausiai „nekabina“? Ji kartais gali atrodyti šalta. Tačiau tik dėl to, kad vengia rodyti savo emocijų. Net stipriai įsimylėjusi, ji gana sunkiai atveria širdį ir parodo, ką jaučia. Toks įvaizdis gali šiek tiek bauginti. Kita vertus, šiek tiek paslaptingos merginos vilioja vaikinus, tačiau kiek drąsių vaikinų aplinkui? Dažniausiai rimti vaikinai pasižymi kuklumu, o šaltos merginos jiems toli gražu nekelia asociacijų su rimtais santykiais. Be to, Jautė ir pati žino - ji dažnai nepasitiki žmonėmis ir ypač vaikinais. Ji visada žiūri įtariai ir jei kuris bando meilintis, pirmoji reakcija – „ko jis nori“? Toks perdėtas atsargumas gali atbaidyti potencialius vaikinus. Jie bijo prie jos prieiti ir užkalbinti.


SVARSTYKLĖS. Tiesa ta, kas Svarstyklės yra tikrų tikriausios geraširdės. Deja, kartais tai gali trukdyti susirasti tinkamą vaikiną. Šių merginų gerumu gali naudotis to visai neverti, todėl joms reikėtų būti griežtoms, jei vaikinas jas apgavo ar įskaudino. Verta padirbėti su savimi ir tapti ne tokioms patiklioms, ypač, kai įsimylėjimas - procese. Šios merginos yra vertos tokio pat gero ir nuoširdaus vaikino, kokios yra ir jos pačios, ir taškas. Viena vertus, jaunystėje laisvu, neįpareigotu gyvenimu būdu tik ir tereikia džiaugtis, tačiau Svarstyklėms dėrėtų pagalvoti apie ateitį. Santykių modelio neturėjimas ir patirties stoka jas gali privesti prie visiško vienišumo bei pasimetimo. Be to, dažnokai Svarstykles traukiantys blogiukai (t.y., vaikinai, kurie išsiskiria savo donžuanizmu bei šaltu elgesiu) gali jas taip įskaudinti, jog net visiškai sutryps normalių santykių įsivaizdavimą. Tad jei esi Svarstyklė, ieškok to, kuris ne kiekvienai merkia akį, o rūpinasi tavimi, gerbia ir trokšta tavęs savo gyvenime.


ŽUVYS. Žuvytės ir pačios žino - nors ir kokios šaunios, draugiškos, paprastos yra, joms dažnai pritrūksta pasitikėjimo savo jėgomis. Nesvarbu, kokią figūrą ar kokio ilgio plaukus turėsi, pats gražiausias tavo bruožas - pasitikėjimas savimi. Mergina, gebanti maskuoti savo trūkumus ir pabrėžti privalumus yra tikra svajonė. Jeigu nerimauji dėl papildomų kilogramų, ar kelių spuogelių ant veido, kovok su jais, tačiau neverkšlenk kiekvienam sutiktam žmogui. Nors vaikinai sako, kad jiems patinka ramios merginos, tačiau giliai širdyje kiekvienas nori šalia savęs turėti stiprią asmenybę su tvirta nuomone. Be to, tu ganėtinai dažnai vengi demonstruoti savo jausmus, slepi juos po devyniais užraktais. Jei po kurio laiko intensyvaus dėmesio rodymo mergina nerodo net menkiausio susidomėjimo, vaikinas nuleis rankas ir eis ieškoti naujo grobio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis