10 geriausios draugės taisyklių: tapk nepakeičiama drauge

Nori tapti nepakeičiama ir pačia geriausia drauge? Išmok šių dešimt bendravimo taisyklių ir jomis vadovaukis. Tavo artimiausios draugės tai įvertins.

Vaikinas niekuomet neatstos draugių. Todėl jei neseniai pradėjai draugystę su žaviu jaunuoliu ir nenustoji apie jį pasakoti savo draugėms, metas nurimti. Ypač, jei nebuvai su jomis susitikusi jau mėnesį, nes per romantiškus pasimatymus niekaip nerandi laiko. Skaudi tiesa: vaikinai dažniausiai išeina, o kas tada šluosto ašaras? Taip, atsakymas aiškus, neignoruok savo merginų.

Pavydas – pavojus rimtas, ypač tarp merginų. Visos esam skirtingos, todėl neįmanoma, kad vienodai seksis tose pačiose srityse. Išmok nuoširdžiai džiaugtis ir nepavydėti, kai tavo draugei pasiseka. Pradedant geresniu pažymiu, dėmesingesniu vaikinu, gražesniais namais ar svajonių darbu. Parodyk jai, kad nepaprastai džiaugiesi jos pergalėmis ir ji bus šalia, kai švęsi savąsias.

Užmiršk apkalbas. Niekada neapkalbėk savo draugės jai nebūnant šalia. Gali būti tikra – anksčiau ar vėliau kas nors būtinai pasistengs, kad ji tavo pastabas išgirstų. Todėl kai kalbi apie savo draugę su kitais žmonėmis, įsivaizduok, kad ji sėdi šalia. Taip neperžengsi ribos ir niekas neliks įskaudintas.

Mylimajam nuolat siunti žinutes, laiškelius, juokingus internetinius klipus? Neužmiršk ir savo draugių. Galbūt abi turėt bendrų mėgstamų atlikėjų, kodėl nepasidalinus jų eilutėmis? Mažos detalės kartais gali praskaidrinti nuotaiką visai dienai!

Būk kantri. Atmink, kad niekas negimė tobulas, todėl atleisk draugėms jų silpnybes, kad ir kokios jos būtų. Jeigu nuspręsi išsakyti savo požiūrį į, tarkim, nuolatinį draugės vėlavimą, daryk tai apgalvotai ir jokiu būdu nekelk skandalo. Gali būti tikra, kad kai kurios tavo savybės drauges erzina. Kaip reaguotum, jei dėl jų tau kas nors amžinai priekaištautų?

Išmok klausytis. Merginoms būdinga pamokslauti, nesvarbu, prašo jų kas, ar ne. Todėl kitą kartą, kai tavo draugė pasakos apie savo problemas, išklausyk ją. Neieškok patarimų ir būdų jos problemai spręsti. Pamatysi, žmonėms kartais tiesiog reikia išsikalbėti, o ne išklausyti pamokslą.

Jokia gėlė neaugs, jei jos nelaistysi. Draugystei tai pat reikia dėmesio ir rūpesčio. Todėl nelauk, kol tavo draugė paskambins ir kvies susitikti. Imkis iniciatyvos, įrodyk draugei, jog tau ji – svarbi ir jos neužmiršai, net jei spaudžia mokslai ar darbai.

Auksinė taisyklė: išplepėsi paslaptį – draugę gali pamiršti. Paslapčių saugojimas yra ta kertinė savybė, dėl kurios draugystės ir egzistuoja. Todėl net jei manai, kad reikiamam žmogui išsakius draugės paslaptį, jai garantuotai padėsi, niekada to nedaryk, Gerbk jos norus, juk ir tu nori, kad tavo gėdų ar slaptų simpatijų niekas nežinotų.

Draugė – ne tavo nuosavybė. Būtų tikrai keista, jei visą laiką nuo ryto iki vakaro leistumėte drauge. Jokiu būdu nepriekaištauk jai dėl dėmesio kitiems draugams ir nekelk pavydo scenų. Leisk jai nuo tavęs pailsėti, juk bus įdomu išgirsti, kokius nuotykius ji patyrė išvykoje ar vakarėlyje. Netapkite Siamo dvynėmis!

Klausyk savo širdies. Draugystė neturi būti kančia ar pareiga. Jeigu draugės poelgiai tave verčia negerai jaustis, būtinai apie tai pasikalbėkite. Daugelis draugysčių baigiasi pakeitus mokyklas, miestą, darbą, tai natūralu. Todėl jei jauti, kad pastaruoju metu su drauge neturit nieko bendro, bandyk išsiaiškinti, kodėl taip atsitiko. Juk ne su visais žmonėmis lemta būti visą gyvenimą, tačiau su tais, kuriais esi šiandien, elkis pagarbiai ir nuoširdžiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis