Žaliaakės - draugės, kurios neapleis ir nepaliks niekada: sužinok, kodėl

Žaliaakės merginos daug kam siejasi su paslaptingumu, o jų vidinę paslaptį gali atskleisti tik tos, kurias Žaliaakės draugės taip pat turi daugybę kitų privalumų, kurių, ko gero, nė pačios nežino.

Turi draugę, kuri niekuomet pasipūteliškumo neiškels aukščiau paprastumo. Žaliaakiai žmonės yra principingi, bet teisingi, todėl niekuomet neiškels savo principų aukščiau žmogiškumo. Tai humaniškos asmenybės, kurios pirmiausiai pagalvoja apie kitus.

Turi pačią aktyviausią ir gyvybingiausią draugę! Žaliaakiai dažniausiai yra akyvūs bei, kaip teigia JAV atliktas tyrimas, turi geresnes kūno formas ir jomis rūpinasi. Žaliaakiai taip pat yra be galo judrūs, veiklūs, todėl, ko gero, nerasime ne vieno vangaus ir savo kūno formomis nesirūpinančio žaliaakio.

Turi populiarią draugę, tad būdama kartu su ja nesiskųsi dėmesiu. Žaliaakiai turi aibes draugų, nes daugelis trokšta su jais susipažinti ir pabendrauti. Žaliaakiai, nors aplinkiniams atrodo paslaptingi, visgi lygiai taip pat rodosi draugiški bei švelnūs.

Žaliaakės - empatiškumo įsikūnijimai. Nesvarbu, kas benutiktų - žaliaakė visuomet liks tada, kai visi išeis. Kadangi žaliaakės be galo tvirtos asmenybės, jos negaili ir stiprinančių bei puikiai nuteikiančių patarimų, kai viskas atrodo pilka, tuščia bei nyku.

Turi mėgstančią vadovauti, tačiau saikingai tai darančią draugę. Tai - draugė organizatorė ir idėjų generatorė. Atlikti tyrimai byloja, jog labai daug aukštus postus užimančių asmenų yra žaliaakiai, todėl žalių akių savininkai, kaip teigiama, yra puikūs vadovai. Šie puikiai vadovauja ir bendrose draugų kompanijose.

Artimo draugo problemos žaliaakėms artimos kaip savo pačių. Draugystė žaliaakėms yra svarbesnė už bet ką gyvenime - į ką atsiremsi, kai bus sunku, kai plyš širdis ar kas nors įskaudins? Jos puikiai suvokia draugystės naudą ir stengiasi išlaikyti artimą draugų ratą. Dėl savo draugų jos padarytų viską, ir jie tai žino.

Patikėk, turi labai protingą draugę! Žalių akių savininkėms likimas kartu su kūrybišumu dovanoja racionalų mąstymą ir puikius kalbinius gebėjimus. Žalių akių turėtojos geba greitai mąstyti ir turi iškalbos dovaną, kurią būtina panaudoti.

Turi draugę, su kuria niekada neiškils klausimas: o ką veikti? Žalių akių savininkai yra labai originalūs, todėl dažniausiai pasižymi gebėjimu kurti, planuoti, organizuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis