6 būdai, kurie padės norint, jog jis tave įsimylėtų

Garsi JAV psichologė Ms. Tamir išskiria net šešis būdus, kurie padės tau pelnyti jo simpatijas ir įsimylėti tave. Juk meilė - toli gražu ne vien tik fizinė aistra. Įsimylėjimo esmė - bendravimas, tad privalai jį ištobulinti.

Leisk jam pačiam išsikalbėti


Pabūk tyliąja klausytoja - išklausyk jo išgyvenimus, įsiklausyk į jo norus. Tik išklausiusi tai, ką jis norėjo pasakyti, pradėk pasakoti apie save. Taip parodysi, jog gerbi jo interesus bei vertini poreikius.


Klausk klausimų


Klausimai - viena iš pagrindinių bendravimo formų. Juk jei vien kalbėsi apie save, o vaikino nepaklausi, kaip jam sekasi, vargu, ar užmegsi normalų pokalbį. Kuo daugiau klausi, tuo didesnė tikimybė, jog gims nuoširdus ir šiltas dialogas.


Išlaikyk moteriškumą


Bendraudama nevirsk vyru - išlaikyk moteriškumą, subtilumą, būk pasitikinti savimi, tačiau kartu kukli. Vaikinai išlaikyta moteriškumą dažnai sieja su aiškia simpatija.


Prašyk jo patarimų


Paprašydama jog patarimo ar pagalbos, parodysi, jog tas žmogus tau svarbus ir daro teigiamą įtaką. Nesvarbu, jog tu tik paklausi patarimo, ką šiandien apsirengti. Net ir toks mažmožis pamalonins vaikiną ir kartu suformuos teigiamą nuomonę apie tave. Juk vaikinai taip pat gana jautriai reaguoja į tai, su jais elgiesi šiltai ar šaltai.


Pasistenk išlaikyti akių kontaktą


Kuo ilgiau jam žvelgi į akis, tuo geriau jis tave įsidėmi, atsiveria tau. Žinoma, jausk laiko ribas. Jei pernelyg ilgai įsispoksosi, tai nebus geras variantas. Tačiau palaikyti akių kontaktą su mylimuoju būtina.


Pakartok tris paskutinius žodžius


Psichologai sako, jog ši bendravimo technika tiesiog magiškai veikia - tiesiog pakartok paskutinius tris žodžius, kuriuos tarė vaikinas. Taip parodysi, jog įdėmiai klauseisi, ką jis šneka, o pati ištarusi tuos tris žodžius galėsi pratęsti pokalbį. Net jei iš tiesų visos kalbos atidžiai nesiklausei...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis