Šį mėnesį gimusi mergina - didžiausia vaikinų numylėtinė

Šios merginos gali nepasižymėti dangišku grožiu - angeliškais veido bruožais ar idealia figūra, tačiau vaikinai dėl to jų nenustos mylėti. Jų nuostabumas slypi vidiniame pasaulyje, kuris išsiskiria turiningumu. Be to, jos žino svarbiausias moteriškumo paslaptis. Tik niekam jų neišduoda...

Tai - RUGSĖJO mėnesį gimusios merginos. Jos yra laikomos tikromis divomis. Įdomiausia tai, kad jos traukia dėmesį net jei nepasižymi tradiciniu grožiu. Jos kažką savyje turi, kas daro jas gražias, net jei jos nėra gražuolės. Jų globėja Saulė apdovanojo šias merginas stulbinamu žavesiu, kuris ypač atsiskleidžia, kai jos šypsosi. Tada šis merginos veidas visiškai pasikeičia, jį nušviečia žavesys ir iš eilinės merginos ji tampa nepamirštama deive.

Šios merginos moka sužavėti, tiesa, kartais jos pavargsta nuo dėmesio ir tarsi pasislepia, nebespinduliuoja žavesio. Bet neilgam. Juk joms aplinkinių dėmesys ir susižavėjimo žvilgsniai – būtina gyvavimo sąlyga. žavesiui nėra ribų - jos labai mėgsta flirtuoti ir kartais tai daro pačios to nepajausdamos. Būtent todėl joms niekada nestinga aplinkinių dėmesio. Kai kuriais atvejais jo būna net per daug.

Jų paslaptingumas, tačiau kartu šiluma ir mielumas traukia daugelį. Jos mėgsta atsidurti dėmesio centre, nors niekada to neišreiškia. Todėl šios merginos dažniausiai gali pasigirti dideliu vaikinų dėmesiu. Jos geba drąsiai argumentuoti nuomonę, yra sumanios ir protingos, be to, yra besirūpinančios savo išvaizda, sportuojančios. Todėl jos be vargo geba prikaustyti dėmesį bei jį išlaikyti.

Šį mėnesį gimusios turi intuityvų supratimą apie gyvenimą, tad dažnai su kitais užmezga emocinį ryšį. Kalbant apie asmeninį gyvenimą, joms gana lengva užmegzti santykius ir juos išlaikyti. Jos puikiai jaučia, ką mąsto jų partneris, todėl joms lengva rasti kompromisus ir sutarti dėl įvairių gyvenimiškų situacijų. Tai merginos, kurios nėra linkusios konfliktuoti - nors turi savo tvirtą nuomonę, toli gražu jos neperša jos savo partneriui ir tuo tampa dar patrauklesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis