Šiais 3 mėnesiais gimusios merginos - palaimintos sėkmės

Norėtum sužinoti, kuriais mėnesiais gimusios merginos turi didžiausią šansą patirti sėkmę, būti laimingos, harmoningos, mylinčios ir mylimos? Yra trys mėnesiai, kuriais gimusios merginos išsiskiria nepaprastu likimu.

SAUSIS. Metų pradžią menančių mėnesiu gimusios merginos yra ypatingos ne vien tuo, jog gimė švelnios, empatiškos bei sugebančios atsiverti, bet ir tuo, jog jos spinduliuoja labai stiprią gyvybinę energiją, traukte traukiančią kitus asmenis. Šioms merginoms dovanota puiki karma. Sausį gimusios visuomet kovoja už teisybę, gerbia žmones ir trokšta pagelbėti nuskriaustiesiems, todėl daugelis žavisi jų doromis asmeninėmis savybėmis. Kita vertus, tai tvirtas pozicijas turinčios merginos, kurios uždominuotų žodžių kovoje, mat visuomet turi ką pasakyti. Tvirtumas ir moteriškas švelnumas - kontrastai, kurie nenustoja žavėti aplinkinių. Šalia sausį gimusių paprasčiausiai norisi būti, nes dažniausiai jos neįpareigoja ir toli gražu nėra išsiaukštinusios - už viską labiau pasaulyje vertina paprastumą.

Simbolinį vasaros vidurį menančio mėnesio atstovės pasižymi nepaprasta charizma. Dažniausia tai žodžio kišenėje neieškančios, pokalbį palaikyti gebančios ir išsilavinusios merginos. Jos niekuomet savo poreikių neiškelia aukščiau kitų bei visuomet išlieka garbingos. Liepą gimusios iš tiesų vadovaujasi labai aukšta vertybine skale, todėl niekada neleidžia, jog kas nors sumenkintų jų įvaizdį kitų akyse. Aplinkinius jos traukia it musės medų, mat geba bendrauti tiek su paprastesniu, tiek su labiau išsilavinusiu žmogumi. Būtent liepą gimusių paprastumas ir gebėjimas visur įžvelgti teigiamybes labiausiai traukia aplinkinius bei leidžia jiems teigti, jog šį mėnesį gimusios turi stiprią teigiamą aurą.

Spalio mėnesį gimusios pasižymi didele tolerancija ir atjauta, todėl tikrai gali būti vadinamos nuoširdžiosios energijos skleidėjomis. Šį mėnesį gimusios yra be galo paprastos, turi didelę širdį, todėl jas tiesiog dievina draugai. Kur tik eitų, gruodį gimusios sulauks teigiamo atsako, mat jos vadovaujasi posakiu: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi. Gal todėl likimas joms lemia sutikti nuoširdžius, tikrus žmones ir išvengti pasipūtėlių ar dviveidžių. Spalį gimusios visada gebės išsisukti iš keblios padėties ir niekada neįskaudins ar neįžeis žmogaus, net jei situacija to reikalautų. Tai mylinčios kitus asmenis, protingos ir šiltos asmenybės, kurios vertos tikrų tikriausios pagarbos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis