6 merginų bruožai, dėl kurių vaikinai jas įsimyli

Nors pirmiausia vaikinus patraukia merginų grožis, vis dėlto tolimesnėje perspektyvoje jie pradeda įsimylėti ne jų išpuoselėtą išvaizdą, o vidinį merginų pasaulį, jų charakterį.

Protinga meilė sau. Nešnekame apie savimeiliškumą ar egoistiškumą - sveika meilė sau ne tik sveikintina, bet ir reikalinga. Juk mergina, kuri stokoja pasitikėjimo savo jėgomis, kažin ar sulauks daugiau dėmesio nei ta, kuri tiki savimi ir moka save apginti. Juk žinai pasakymą - pirmiausia išmokime mylėti save, o tik tada mus mylės kiti.

Supratingumas. Mokėjimas išklausyti, paguosti ir reikiamu metu pasiūlyti sprendimą - vienos didžiausių merginų vertybių vaikinų atžvilgiu. Šalta, bejausmė mergina, kuriai rūpi tik jos daržas, tikrai negebės ilgą laiką išlaikyti vaikino šalia savęs. Vidinė šiluma - štai ko ieško vaikinai, kalbant apie merginas. Ar dar kyla klausimų, kodėl merginos - ledo karalienės dažniausiai taip ir lieka vienišos? Svarbus supratingumas ir kalbant apie ilgalaikius santykius - mergina, kuri vaikiną visapusiškai palaiko ir leidžia jam pasimėgauti laisve, taip pat yra labiau vertinama nei ta, kuri viską kontroliuoja ir varžo.

Individualumas. Savarankiškumas ir individalumas - vienos iš svarbiausių savybių, kalbant apie daugelio trokštamą merginą. Mažai kam patinka merginos, kurios tik ir nori priklausyti nuo vaikino. Juk tuomet nelieka laiko savo pačios gyvenimui ir pomėgiams...

Gebėjimas aiškiai reikšti mintis. Merginų mintys vaikinams - tikra painiava, todėl mergina, kuri gali aiškiai išdėstyti savo poziciją ir neversti vaikino laužyti galvą: ką tokio ji turėjo omenyje?, labai vertinama. Žinom, žinom - tavo mintys dūzgia tarsi avilys, tačiau konkretumas ir tiesumas, bendraujant su vaikinais, geriausia taktika.

Moteriškumo išlaikymas. Nors dauguma merginų šiais laikais perima vyriškuosius bruožus, elegancija ir moteriškumas tebėra vertinami vaikinų. Grubi, vyriška, atžagari mergina tikrai nesuvilios vaikino. O pats didžiausias minusas vaikinų atžvilgiu - keiksmai. Jų privalai atsisakyti tuoj pat!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis