Būtent šios mūsų charakterio savybės lemia, jog mus įsimyli

Egzistuoja asmeninių savybių rinkinys, kurį visi vaikinai trokšta, jog talpintume savyje. Tai ji - mergina, kuri...

Ji geba savimi pasirūpinti


Mergina, kurios mintyse - vien tik vaikino piniginės užkariavimas, toli neis. Vaikinai iš karto pastebi, kuri mergina trokšta tik finansinės paramos, o kuri į santykius žiūri rimtai.


Ji moka iš savęs pasijuokti


Nėra nieko blogiau už merginą, kuri į kiekvieną iškilusią situaciją žiūri pernelyg rimtai. Juk gyvenimas per trumpas nuolatos save graužti. Todėl optimistiškos merginos traukia vaikinus labiausiai.


Ji nesivaiko rampos šviesos


Graži mergina desperatiškai nesiekia dėmesio, ji natūraliai jo sulaukia. Merginos, kurios elgiasi iššaukiančiai ir visais įmanomais būdais siekia pritraukti dėmesį vaikinams atrodo nuotykių ieškotojos.


Ji moka kalbėti


Nėra nieko blogiau už merginą, kuri nežino, kaip naudoti liežuvį. Grožis tėra antraeilis dalykas, kur kas svarbiau - merginos išmonė ir gebėjimas bendrauti. Joks vaikinas nenorės savo draugams pristatyti tos, kuri negeba bendrauti arba bendrauja šaltai.


Ji parodo savo natūralų veidą


Mergina turi teisę pasigražinti su kosmetinėmis priemonėmis, tai nėra blogai. Tačiau graži ir savimi pasitikinti mergina nejaučia poreikio slėptis už makiažo. Makiažas tėra pagalbinė priemonė siekiant palikti įspūdį, tačiau pirmajam susižavėjimui išblėsus vien makiažu vaikinų nepatrauksi. Daug svarbesnė yra vidinė šiluma ir stiprybė.


Jos pomėgiai perteikia ją geriau nei išvaizda


Kas gali būti gražiau už merginą, ką nors aistringai mėgstančią. Nesvarbu, ar merginos pomėgiai yra įprasti, ar kiek keistesni, užsidegimas ir aistra ką nors veikiant tiesiog pakeri vaikinus. Lengva tapti gražiai, tačiau daug sunkiau atrasti tai, nuo ko eitum iš proto.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis