Sakiniai, kurių geriau niekada gyvenime nesakyti savo draugei

Geriausia draugė - tavo ramstis, paguoda ir pats mylimiausias juokų maišelis. Tausok draugystę ir būk atsargi bendraudama. Žodis ne žvirblis, išskridęs nesugrįš, todėl vienu sakiniu gali taip ją įskaudinti, jog ši prisimins tavo žodžius visą gyvenimą. Ypač šiuos...

Negaliu pakęsti tavo vaikino (simpatijos) . Pasaulis neteisingas - tavo geriausia draugė iš tiesų gali išsirinkti vaikiną, kuris tau bus ne prie širdies. Pernelyg lipšnus, arogantiškas, visiškas tylenis ar plepuolis - ji gali tau paprasčiausiai kelti antipatiją. Vis dėlto turi gerbti draugės pasirinkimą ir nekritikuoti jo. Draugei šis pasirinkimas be galo svarbus, juk pati žinai, kaip ji stengėsi jų santykių pradžioje, puošėsi bei vartė kalbos žodyną.

Tu visada atrodai gražiai, kad ir kas benutiktų. Netiesa, tikrai ne visada. Būna dienų, kai draugės veidą papuošia milžiniški spuogai, ji išsirenka juokingą apdarą, pasidažo per ryškiai, būna laikotarpių, kai ji priauga svorio, pernelyg įniksta į burgerių valgumą ar pliumpte pliumpina gazuotus gėrimus, kurie nedaro jokios teigiamos įtakos nei jos odai, nei kūno formoms. Kai matai, jog draugė nėra patenkinta savimi ir liūdesį maskuoja kraštutinumais, PASAKYK JAI TAI. Atvirumas - geriausia, ką galima suteikti draugei.

Čia mano gyvenimas, nesikišk. Taip, kiekvienas iš mūsų gyvename unikalų gyvenimą, kurio negyvena niekas kitas ir kiekvienas iš mūsų norime pasilikti kažką sau. Vis dėlto draugystė - emocijų, naujų potyrių, įspūdžių, kratinys, todėl būtina dalintis tuo, kuo gyvename. Skaudžiausia, ką gali pasakyti gerai draugei - nekišk nosies į mano gyvenimą. Kuo tada grįsta jūsų draugystė? Jei vien tik paviršiuje plaukiančiu, lengvabūdišku bendravimu, tuomet ji mažai ko verta.

Turiu svarbesnių veiklų nei mūsų bendravimas. Draugystę būtina turtinti, o geriausiai ją turtina bendras laiko praleidimas. Kartu komunikuodamos, bandydamos viena kitą suprasti, jūs stiprinate bendrą ryšį. Jei nuolat atrandi svarbesnių veiklų už susitikimą su drauge, tuomet verta savęs paklausti: ar iš tiesų turite vadintis draugėmis? Jei nerandi vienam iš svarbiausių žmonių gyvenime laiko, tuomet pagalvok, ar verta tęsti ryšius.

Tu kvaila. Visos kartais pakvailiojame, pasakome nesąmonę ar paprasčiausiai nerišliai surezgame sakinį, tačiau dėl to nereikia žeminti. Jei nuolat draugei sakysi, jog ji paika, nesugeba suregzti sakinio, jai stinga protinių gebėjimų, erudicijos, tuomet ji iš tiesų pradės taip galvoti. Žemindama draugę nieko nepasieksi - geriau patark jai būti labiau susikoncentravusiai, paskaityti daugiau knygų ir užsiimti savirealizacija.

Tu nuolatos prisidarai gėdos. Iš tiesų, ganėtinai nesunku padauginus alkoholinių gėrimų leptelėti nesąmonę ar pasibučiuoti su vaikinu, kurio kitą dieną nė matyti nenorėsi. Jei tavo draugė padarė kokią nors nesąmonę, kuri verta Linčo teismo - ne kas kita, o būtent tu turi ją palaikyti. Jei nuolat draugei priminsi jos klaidas, ji greitai pradės jaustis beviltiškai. Geriau pasvarstyk, ar pačiai pavyksta išvengti klaidų.

Aš prisimenu, kaip baisiai tuo metu atrodei. Išvaizda neretai merginai yra jautri tema, todėl vis primindama draugei apie jos praeities išvaizdos klaidas paprasčiausiai ją skaudini. Na ir kas, kad kadaise ji padaugindavo makiažo ar pasirinkdavo keistus drabužių derinius, ji lygiai tokia pati kaip didelė dalis moteriškosios lyties atstovių.

Tu renkiesi netinkamus vaikinus. O ne. Šiam pasakymui - raudona vėliava. Jei draugė nuolat kenčia santykių sferoje, tik nepilk jai druskos ant žaizdos ir nemoralizuok. Gal iš tiesų ją visada išsirenka blogi vaikinai? Padėk draugei susivokti jos stipriąsias ir silpnąsias puses bei paskatink ją ieškoti ją atitinkančio vaikino.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis