Auksinės taisyklės, kaip tapti geresne drauge

Trūksta draugų arba jauti, jog esamos draugystės pamažu nutrūksta? Galbūt nežinai šių kelių auksinių tobulo draugo taisyklių, kurios pavers tave geresne ir ištikimesne drauge. Už draugystę!

Stenkis kuo dažniau ir daugiau išklausyti. Geras draugas yra geras klausytojas ir pastebi, kaip maži kasdieniniai dalykai tave veikia. Geras draugas negali skaityti tavo minčių, bet dažniausiai gali pastebėti, kada tu laimingas/-a, liūdnas/-a, susijaudinęs/-usi, priblokštas/-a ar nuliūdęs/-usi. Jei jis žino, kad daro kažką, kas tave nervina, jei stengiasi taip nebedaryti arba bent jau stengiasi susitarti su tavimi, tu tikrai turi vadinti jį/ją draugu.

Geras draugas priima tave tokį, koks tu esi, net kai tu ir tešlagalvis Draugaujant sugebėjimas priimti tave tokį, koks tu esi, eina koja kojon su ištikimybe. Tikras draugas tau augant kartu su tavimi šėlsta ir žino, kaip reaguoti į tavo keistenybes ir šunybes. Taip pat jis/ji yra kantrus/-i, kai tu klysti. Net, kai darai dideles klaidas, jis/ji išmoksta tau atleisti, kai tu jį/ją įskaudini. Kitaip tariant, jis/ji elgiasi su tavimi taip, kaip tu norėtum, kad su tavimi būtų elgiamasi, net kai tu elgiesi bjauriai.

Žinoma, tavo draugas galvoja, kad tu „fainas/-a“, bet ar jis/ji siekia to paties, kaip ir tu? Ar jis/ji žino, ko tu gyvenime labiausiai trokšti? Tikrai geras draugas žino, kaip tu gyveni ir padės tau tapti tokiu žmogumi, kokiu tu trokšti būti. Jis/ji nesistengs tavęs pakeisti arba įstumti į tokias situacijas, kuriose tu jautiesi nejaukiai, jis/ji nevers tavęs rizikuoti kažkuo, kas tau labai svarbu.

Gerai, tai turbūt ir yra priežastis, dėl ko jūs ir tapote draugais, bet daug kas priklauso nuo bendrų interesų ir „chemijos” tarp jūsų. Su kai kuriais draugais linksma, nes jie yra „kompanijos siela”, su kitais linksma, nes jie pastebi kiekvieną menkiausią, keisčiausią situacijos detalę. Su kai kuriais žmonėmis smagu vien todėl, kad jie žiūri į gyvenimą kitaip nei visi kiti. Jei tave domina tai, ką veikia kitas žmogus, jei tau įdomu ir tu nori kažko išmokti, jei veikla, kuri veda iš proto tavo draugą, tau taip pat priimtina – tada jūs tikrai rasite bendrą kalbą gan ilgai.

Ištikimybė yra savybė, kurią beveik kiekvienas žmogus įvardina kaip pagrindinę gero draugo savybę. Kai tau nesiseka su mylimuoju, kai tu neišlaikei egzamino arba kai tavo tėvai skiriasi, ištikimas draugas bus su tavimi. Jei tu persikraustei arba pakeitei mokyklą, jis/ji stengsis ir toliau palaikyti ryšį su tavimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis