Ženklai, jog sutikai savo pačią geriausią gyvenimo draugę

Su draugėmis gali nenutrūkstamai juoktis, šėlti pagal mėgstamiausią muziką, plepėti apie vaikinus ir kartu matuotis madingiausius drabužius, tačiau pačiai geriausiai draugei gali atverti slapčiausias sielos kerteles ir pasitikėti taip, kaip niekuo kitu pasaulyje nepasitiki.

Jei atpažįsti šias tiesas, žinok, jog tau be galo pasisekė - gyvenime radai tą draugę, kuri tavo kasdienybę praskaidrins dar ilgai.

Su drauge gera tylėti. Ne su kiekvienu žmogumi jaučiamės jaukiai tylėdami - tyla dažniausiai reiškia neturėjimą ką pasakyti ar paprasčiausią nuobodulį, o štai tylos akimirkos su geriausia drauge tokios artimos! Tyla jus nuramina, pripildo energijos, neretai nereikia net žodžių, jog viena kitą kuo puikiausiai suprastumėte. Ir taip - jūs dažnai bendraujate žvilgsniais, nes viena kitą ypatingai jaučiate.

Geriausia draugė nepabijos sakyti tiesos. Kad ir kokia karti bei širdį gelianti ta tiesa yra - geriausia draugė netylės ir išsakys tai, ką mano. Žinoma, siekiant tavęs neįskaudinti ir linkėti vien gero. Geriausia draugė dažniausiai taip gerai tave pažįsta, jog žino, kas tau bus geriausia ir kur gali vėl suklysti - ypač kalbant apie asmeninius pasirinkimus.

Geriausia draugė visda bus šalia. Tiesą sako tie, kurie teigia, jog draugystę pamatuoja sunkios akimirkos bei nelaimės. Atsidūrusi nepavydėtinoje situacijoje visuomet iš draugės sulauksi palaikymo bei šilumos. Geriausia draugė atšauks visus savo suplanuotus susitikimus bei veiklas tam, jog nors valandėlei su tavimi pabūtų, išgertų kavos ir spėtų nuraminti.

Geriausia draugė tau nepavydi. Tikrai tikrai žinai, jog draugė širdies gilumoje tau nepavydi nei sėkmingai išlaikyto egzamino, nei dailiausio vaikino mieste - ji džiaugiasi kiekvienu tavo pasiekimu ir trokšta, jog būtum pati laimingiausia. Geriausios draugės pavydas - vien baltas, skatinantis judėti pirmyn ir tobulėti.

Geriausia draugė žino tavo skonį vaikinams. Ir niekuomet nestos skersai kelio tau ir tavo simpatijai - ji palaikys tave nepaisant santykių tėkmės ir visuomet palaikys tave, o ne vaikiną. Ji nekovos dėl dėmesio ir nekonkuruos dėl vaikinų, paprasčiausiai gerbs tavo pasirinkimus, nes geriausia draugė puikiai žino tiesą - vaikinai ateina ir išeina, o geriausia draugė visuomet lieka šalia.

Geriausia draugė su tavimi kartu turi šimtus prisiminimų. Ne dirbtinės šypsenos ir paskalos draugystę daro tvirta - tai prisiminimai, kurie neišdyla iš atminties ir bėgant laikui vis sugrįžta. Jei su geriausia drauge turite aibes prisiminimų, apie kuriuos pagalvojus kyla šypsena, vadinasi, esate sutvertos viena kitai.

Geriausia draugė tave matė visokią. Ir verkiančią, kuomet veidu tekėjo blakstienų tušas, ir besiraitančią ant žemės iš juoko, ir sunkiai sergančią, ir tokią, apie kurią tu pati net galvoti nenori - geriausia draugė su tavimi būna tiek sunkiausiomis, tiek lengviausiomis akimirkomis ir tu ja besąlygiškai pasikliauji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis