Gimei šiais 3 mėnesiais? Reiškia, esi pati geriausia sesutė!

Seseriško ryšio neįmanoma apibūdinti. Tai kažkas ypatingo - lyg ir pačios geriausios draugės, lyg profesionaliausios viena kitos psichologės, lyg antrosios puselės, su kuriomis ryšys nenutrūks visą gyvenimą. O štai ir pačių geriausių sesučių pagal Zodiaką sąrašas:

KOVAS. Kovą gimusios merginos išsiskiria ypatingu humaniškumu ir meile patiems artimiausiems. Nors gyvenime tai atkakliai tikslo siekiančios, gana kritiškos ir užsispyrusios merginos, kalbant apie artimus santykius, jos niekada neteistų savo sesers, kad ir kokia šunybę būtų iškrėtusios. Kadangi ši sesuo pažįsta savo seserį nuo mažumės, todėl kad ir ką bedarytų, visuomet palaikytų ir pasistengtų paremti sau artimą. Kovą gimusį sesuo - tikrų tikriausias ramstis, į kurį galima atsiremti, kai labiausiai skauda. Nėra geresnės patarėjos už šį mėnesį gimusias merginas Nesvarbu, ar tai būtų prieš vakarėlį ant kaktos išdygęs spuogas, ar sudaužyta širdis, ar kiti gyvenimo sunkumai, šį mėnesį gimusi sesutė visuomet patars ir ras geriausią sprendimą. Atsidavimas santykiams, kad ir kokios rūšies jie bebūtų, yra pats didžiausias jų privalumas!


Liepą gimusios - labiausiai atsidavusios seserys iš visų, nes už viską labiau pasaulyje gerbia žmones, su kuriais jas sieja kraujo ryšiai. Liepą gimusios seserims sako tik tiesą. Ir tik tiesą. Iš nieko kito negalima tikėtis tokio atvirumo, kaip iš iš šios sesutės. Gali būti, jog liepos mėnesį gimusi sesuo neretai gali būti pernelyg kritiška, bet ji savo artimuosius pažįsta puikiai. Be to, ši sesuo stengiasi praskaidrinti seseriai nuotaiką, kad ir kokia prasta ji bebūtų. Visada. Net kai labai tamsu, ji visuomet bus tas mažytis šviesos ruoželis, kuris džiugins ir šildys artimą žmogų. Ji žino, kaip prajuokinti artimą žmogų, nes pasižymi psichologės - geriausios draugės savybėmis. Tai ypatingos seserys, kurias dažniausiai su kita seserimi ar seserimis sieja unikalus, be galo stiprus ir sunkiai paaiškinamas ryšys.


Tik su šį mėnesį gimusia galima juoktis iki nukritimo, nes ji pasižymi unikaliu humoro jausmu ir nepaprastu gebėjimu praskaidrinti nuotaiką, kad ir kokia ji bebūtų. Dažniausiai sesučių humoro jausmas sutampa, todėl šį mėnesį gimusios seserys su kitomis seserimis dažnai instinktyviai jaučia, kuomet reikia juokauti, būnant kartu. Nuo pat vaikystės augusios kartu, seserys turi tiek daug smagių prisiminimų, iš kurių gali juoktis... Jei seseriai bus liūdna ar jos jausis emociškai prislėgtos, visuomet galės skambinti seseriai ir būti įsitikinusios - ji pralinksmins ir neleis liūdėti. Ji žino visas spalį gimusių silpnybes ir išreiškia kritiką, kai to reikia. Ji yra tarsi seserų antroji mama, kuri žino visas jų paslaptis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis