Lietuvaičiai prisipažįsta: 9 merginų elgesio pavyzdžiai, kurie atstumia

Pakalbinome keletą Lietuvos vaikinų ir pasiteiravome, koks merginų elgesys juos atstumtų labiausiai. Visos žinome, jog vaikinams ne itin patinka labai gausiai prisidažiusios, rūkančios ar vartojančios alkoholį merginos. Bet kad šitaip...

„Man nepatinka merginos, kurios yra per daug emocionalios. Jei ji neleidžia atsitraukti nė per žingsnį, jei jos nuotaikos nuolat svyruoja, jei ji greit supyksta, negaliu šito ištverti“ (Paulius, 19).

Scenos viešose vietose, dažnos ašaros – įspėjimas ne tik vaikinams, bet ir merginoms.
Jei mergina nepatenkinta santykiais, jos nuotaikos dažniau svyruoja. Taigi nuotaikų kaita – įspėjimas vaikinui, kad ji dėl kažko ant jo pyksta, tik dar nesako kodėl. Kitaip tariant, nuotaikų kaita – signalas jam dingti. Jei santykiuose su vaikinu jauti, kad dažnai svyruoja nuotaikos, esi labai emocionali, visų pirma, tikriausiai nesi su juo laiminga. Atsimink, pirmiausia turi galvoti apie savo laimę, svarbu pažvelgti į santykius iš perspektyvos, atkreipti dėmesį, kaip kasdien jautiesi.

„Jei nejaučiu, kad mergina galiu pasitikėti, jos nesieksiu. Man labai svarbu pasitikėjimas ir nuoširdumas“ (Tadas, 18 m.)

Tai gali atrodyti elementaru, tačiau galbūt pati to nenorėdama mėtai jam užuominas, kad nesi patikima. Ar per pasimatymus rašai žinutes kitiems vaikinams? Gal kur nors išėjusi su patinkančiu vaikinu flirtuoji ir su kitais? Šiek tiek paslaptingumo nekenkia, bet galvok, kokį įspūdį sudarai vaikinui bendravimo pradžioje.

„Mane atstumia merginos, kurios pasigeria. Jei pamatau gražią merginą, kuri svyruoja, kvailai elgiasi, mane tai iš karto atstumia“ (Edvinas, 16 m.).

Labai blogai, jei mergina nejaučia saiko, vartodama alkoholį. Blaivi ji įdomi, šauni, bet padauginusi dažnai priima klaidingus sprendimus ar apskritai neatsimena vakarėlio dalies. Toks elgesys ne tik pavojingas dėl daugelio priežasčių, bet ir atstumia vaikinus.

„Man nepatinka, kai mergina apsimeta kvailele. Tik protinga, sumani mergina yra iš tiesų patraukli“ (Lukas, 18 m.).

Nebijokite demonstruoti vaikinams savo intelektualumo. Palaikyti protingą pokalbį – šaunu, be to, taip parodote vaikinui, ką galite pasiūlyti. Merginos neretai bijo pasirodyti per daug protingos, bet daugumą vaikinų žavi ne tik dailus veidas. Na o jei vaikinas nespinduliuoja intelektu, neverta su juo prasidėti.

Mergina
Mergina
Shutterstock

„Mane labiausiai atstumia rūkymas. Galima užsirūkyti per vakarėlį, negaliu sakyti, kad pats nesu to daręs, bet jei tu – iš tų merginų, kurios bėgioja parūkyti tarp paskaitų, fe“ (Simas, 20 m.).

Rūkymas ne tik kenkia plaučiams ir apskritai sveikatai, bet ir kelia pasibjaurėjimą daugumai vyrų. Jei rūkydama mažini stresą, verčiau eik į sporto salę. Tyrimai rodo, kad aerobika mažina stresą, stabilizuoja nuotaiką, miegą, didina savivertę. Jau nekalbant apie tai, kad sportuoti kur kas sveikiau nei rūkyti.

„Išvaizda svarbu, tačiau kas per daug, tas – nesveika. Atstumia merginos, kurios per daug dažosi arba apskritai savimi nesirūpina“ (Jokūbas, 17 m.).

Penktadieniais ir šeštadieniais dauguma merginų išsipusto. O kaip atrodo kitomis savaitės dienomis? Suprantama, kad mokydamosi pavargstate, kartais tiesiog nelieka laiko puoštis, bet pasistenkite nevaikščioti apsėmusiomis sportinėmis kelnėmis. Turėtų susimąstyti ir tos, kurios gausiai pasidažo net prieš eidamos į sporto salę ar kas valandą koreguoja makiažą. Pernelyg gausus makiažas rodo, kad nepasitiki savimi. Nesislėpk po pudros sluoksniu, parodyk savo natūralų grožį.

„Man labiausiai nepatinka drovuolės, kurios visko bijo, o net labai patinka savo vertę jaučiančios merginos. Aukščiausia klasė – žavu“ (Karolis, 19 m.).

Ne šiaip sau tokiomis moterimis kaip Audrey Hepburn, Jackie O ir Grace Kelly žavimasi iki šiol. Jei mergina yra padori, jaučia savo vertę, ji traukia padorius vaikinus. Psichologų teigimu, apie merginą daug pasako jos drabužiai, makiažas, manieros, bendravimo stilius, tad turėk tai omenyje.

Mergina
Mergina
Shutterstock

„Man labiausiai nepatinka, jei mergina nesugeba pabendrauti su mano draugais. Jei ji visą laiką įsikibusi man į parankę ar pyksta, kad neskiriu dėmesio vien tik jai, man tai pavojaus signalas“ (Tomas, 16 m.).

Kad ir kaip patinki vaikinui, jis turi draugų. Svarbu būti nepriklausoma ir jam parodyti, kad sugebi gerai praleisti laiką ir netrukdai jam daryti to paties.

„Jei mergina man neįdomi kaip draugė, jokiu būdu nenorėsiu su ja susitikinėti. Man patinka merginos, kurios bendraudamos su manim išlieka savimi, nebijo parodyti savo humoro jausmo“ (Gabrielius, 18 m.).

Po gausybės taisyklių, patarimų ir gudrybių, kaip bendrauti su vaikinais nieko stebėtino, kad daug merginų tiesiog bijo padaryti klaidą. Vis tik būdama savimi, parodysi savo įdomią, žavią, tikrą pusę. Jei nori susirasti vaikiną, stebėk, ar tarp jūsų užsimezga draugiškas pokalbis, kuris yra pirmas žingsnis į patvarius santykius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis