Vaikinų akimis: 8 dalykai, būtini tobuliems santykiams

Rodos, užsimegzti simpatijai reikia tiek nedaug - tik dviejų žmonių susitikimo ir įsiplieskusios simpatijos.

Nežaisk minčių skaitymo

Vaikinai dažniausiai tiesmukiški ir mėgsta, kai savo norus ir pastabas reiški aiškiai, o ne tikiesi, kad jis „pats susipras“. Vaidindama princesę ant žirnio nieko nepeši, todėl stenkis būti atvira ir nuoširdi, taip judviem bus daug paprasčiau gerai sutarti ir greitai išsiaiškinti konfliktus.

Lovos reikalai

Taip, šito neišvengsi. Kiekvienas vaikinas bent porą kartų per dieną pamąsto apie po patalais slypinčius malonumus. Todėl jie sėkmingą draugystę laiko tokia, kurioje ne tik neslapukaujama, bet ir daug mylimasi. Nesakom, kad turėtum eiti prieš savo valią, bet atmink, kad ilgainiui lengvų bučinukų net tyriausiam jaunuoliui neužteks.

Nespausk jo prie sienos

Jokiu būdu per pirmą pasimatymą neklausk, apie kiek vaikų ar kokią žmoną svajoja. Draugystės pradžioje vaikinai – ypač atsargūs ir tik pajutę grėsmę savo laisvei, tuoj puola bėgti. Todėl visuomet laikykis sveiko atstumo ir neparodyk, kad trokšti su juo praleisti visą gyvenimą. Ateis laikas ir abu galėsit apie tai kartu pasvajoti.

Mylėk šunis

Arba kates, vėžlius, gyvates ar arklius. Geriausia, jei turi namie augintinį, kuriam mylimasis gali demonstruoti švelnumą ir dėmesį. Vaikinai paprastai eina iš proto dėl didelių šunų, todėl augintinio vedžiojimą lengvai gali ir turėtum paversti pasimatymu.

Išmok patylėti

Amžinai tarškanti mergina – didžiausias vaikino košmaras. Suprask, kad tik tau vienai įdomu, su kokiu vaikinu kaimynė Giedrė vakar bučiavosi prie vartų. Todėl visas apkalbas ir paskalas pasilaikyk sau ir draugėms.

Palik vietos jo asmenybei

Dažniausia klaida, kurią daro įsimylėję merginos, tai visą savo dėmesį ir laiką skiria tik mylimajam. Suprantam, kad būti drauge – gera, tačiau nebūtina tapti Siamo dvyniais. Vaikinui labai svarbu išsaugoti asmeninę erdvę, todėl palik vietos jam pasireikšti.

Atrask bendrą hobį

Nieko nėra maloniau, nei tavo mylima veikla užsidegusi mylimoji. Galbūt vaikinas eina iš proto dėl dviračių arba burlenčių? Pabandyk ir tu, net jei labai bijai! Galbūt patiks ir taip galėsit daugiau laiko leisti prasmingai, o ne tik laikantis už rankučių.

Puoškis

Ar atsimeni, kiek valandų praleisdavai prie veidrodžio, ruošdamasi pirmiesiems pasimatymams? O ar dabar lygiai taip pat puošiesi? Vaikinai tikrai myli akimis, todėl jiems labai svarbu matyti savimi besirūpinančią draugę. Todėl lįsk iš treningų ir eidama su juo susitikti apsivilk sau geriausiai tinkančią suknelę. Vaikino reakcija – lengvai nuspėjama...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis