5 aiškiausi ženklai, kad jis į tave nežiūri kaip į rimtą merginą

Dažna su vaikinu susitikinėjanti mergina kelia sau klausimus: ar tikrai jam patinku? O galbūt jis su manimi tik dėl intymių ryšių? Gal nesu jo verta? Gal jis su manimi tik žaidžia? Labai norėtųsi, jog šiuos klausimus keliančių būtų kuo mažiau ir visi santykiai būtų harmoningi. Deja, taip tikrai nėra ir nebus. Štai įrodymai, kurie nusakys, jog draugaujant vaikinas į tave rimtai nežiūri:

Jis nėra linkęs tavęs išklausyti

Įnirtingai pasakoji kokią nors svarbią gyvenimo istoriją, o jis žiovauja arba stebi praeivius? Tai pirmasis ženklas, kurio ignoruoti negali. Jei vaikinui iš tiesų esi svarbi, nesvarbu - jis pavargęs, nepavalgęs ar neišsimiegojęs, visuomet sulauksi iš jo dėmesio. Jei vaikinui tavo poreikiai nėra svarbūs, tuomet ir atsako nelauk - verčiau greičiau nutrauk santykius, jei vaikinui nerūpi tavo vidinis pasaulis. Fizine aistra paremti santykiai gali žavėti tik trumpą laiką, daug svarbiau suskurti stiprų emocinį ryšį.

Jis niekada nekalba apie šeimą

Vaikinas, noriai įsileidžiantis merginą į savo pasaulį, neslėps svarbių savo gyvenimo detalių, tokių, kaip, pavyzdžiui, informacija apie šeimą ar praeities gyvenimą. Stebėk, ar su tavimi vaikinas atviras - jei taip, prošvaisčių santykių ateičiai yra. Jei ne, tuomet vertėtų apsvarstyti, ar tęsti pažintį su ponu paslaptinguoliu.

Jis akcentuoja seksą

Jei vaikinas jau per pirmąjį pasimatymą verčia tave daryti tai ko nenori - bučiuotis, glamonėtis ar net bando įsitempti į lovą, jo ketinimai ganėtinai aiškūs. Tavo valia - ar pasiduoti jo vilionėms nesitikint ilgalaikių santykių, ar vis dėlto bėgti nuo tokio vaikino kuo toliau. Labai retai kada nutinka, jog pora, santykius pradėjusi nuo fizinio artumo, laikui bėgant tampa rimta pora. Tačiau jei nuotykiai tavo tikslas, tuomet jokios problemos nėra.

Jis nepažindina tavęs su savo draugais

Vaikinui vyriška draugystė - tokia pati svarbi kaip ir ryšys su priešinga lytimi. Todėl vaikinas, kuris skuba savo naują merginą supažindinti su artimais draugais, tarsi sako - ji man svarbi ir aš trokštu ją išlaikyti savo gyvenime. Jei pastebi, jog tavo naujoji simpatija bando išsisukti nuo tavo prašymo supažindinti su jo draugais, viskas kaip ir aišku.

Ateityje jis tavęs nemato

Pripažinkime - naivoka būtų tikėtis, jog per pirmuosius pasimatymus vaikinas pradėtų planuoti būsimas jūsų vestuves ar kelionę į šiltus kraštus po keletos dienų. Visiems šiems planams reikia laiko, tačiau jei jau ilgokai susitikinėji su vaikinu, o jis nė karto neužsimena apie jūsų ateitį (na, kad ir kartu švęsti Naujųjų metų sutiktuves), tuomet kyla didžiulis klausimas, ar iš tiesų jam rupi. Svarbiausia stebėk ženklus ir pasipustyk padus reikiamu metu, jog vėliau nenukentėtum.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis