Didysis JO pažinimas pagal gimimo datą: sužinok, kaip sužavėjus vaikino nepaleisti

Gimimo data neretai nusako daug daugiau ir kur kas konkretesnių dalykų nei Zodiako ženklas. Tikriausiai jau perskaitei kone visus aprašymus apie save pagal gimimo datą, dabar metas perskaityti savo simpatijos ar vaikino gimimo datos prognozes. Šį kartą trumpai, aiškiai, tačiau labai daug ką nusakančiai apie jo požiūrį į meilę!

SAUSIS. Šį mėnesį gimęs vaikinas yra šiek tiek valdingas, o ypač - santykių pradžioje. Jį savo pusėn patrauksi leisdama jam tau patarti, kai dėl ko nors dvejoji. Jam svarbu jaustis svarbiam ir ypatingam, taip pat jis nori globoti. Todėl parodyk, kad tau reikia jo pagalbos, ir jis tikrai nuo tavęs nenusigręš!


VASARIS. Vasario mėnesį gimę vaikinai - tai tie, kurie tiesiog dievina merginų draugiją ir negaili joms komplimentų. Tau pasisekė - šis vaikinas tave išklausys, paisys tavo nuomonės, stengsis tau įtikti ir lepins kaip tikrą princesę. Tačiau jo dėmesio sąlyga - privalai išlikti nuoširdi, kitaip jis greitai pastebės klastą.


KOVAS. Šį mėnesį gimęs vaikinas - tikra energijos „bomba“. Jis mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, nuolat kur nors skuba, todėl šalia savęs nori turėti tokią pat aktyvią ir „nurautą“ merginą. Jei nori tapti jo mylimąja, turi nuolat būti pasiruošusi iššūkiams, netikėtoms kelionėms, staigmenoms - su juo liūdna nebus! Tačiau ar tikrai visur su juo spėsi? Gerai pamąstyk...


BALANDIS. Šį mėnesį gimęs yra atsakingas, ištikimas, nedaugžodžiaujantis, rūpestingas ir globojantis - kuri mergina tokio nenorėtų? Tačiau, tobulų juk nėra, tiesa? Šio vaikino trūkumas - jam dažnai pristinga pasitikėjimo savimi, todėl jis sutiks, nors ir mano priešingai. Svajoji apie šį nuolankų vaikiną? Pasigirk savo kulinariniais sugebėjimais ar nuravėtais močiutės daržais - tokį vaikiną žavi ramios, namus labiau nei naktinius klubus mėgstančios merginos.


GEGUŽĖ. Gegužę gimęs vaikinas - beviltiškas romantikas. Jeigu patraukei jo akį, būk pasiryžusi iki paryčių kalbėtis telefonu, rankinėje rasti ranka rašytus laiškus, netikėtai sulaukti gėlių (arba sumuštinio - šis vaikinas yra ganėtinai praktiškas ir supratingas) ir tiesiog jaustis, lyg esi šio pasaulio karalienė. Tačiau jis paprastai taip elgiasi draugystės pradžioje, kai nori užkariauti merginos širdį.


BIRŽELIS. Birželio mėnesį gimusį vaikiną tikrai labai sunku perprasti. Neaišku, ar jis nevykusiai juokauja, ar bando pasakyti tau tikrai neįprastą komplimentą. Draugystė su tokiu vaikinu - tikras išbandymas, tačiau jis duoda ir saldžių vaisių: jeigu sugebėsi perprasti vaikino „kodus“, jis prisieks tau ištikimybę ir pames dėl tavęs galvą. Tačiau turi būti tikra, kad tikrai mėgsti jį už jo vidų, o ne, tarkim, simpatiškus bruožus ar smagius vakarėlius rengiančius jo draugus.


LIEPA. Šį mėnesį gimęs vaikinas - tikras medžiotojas, kurio pagrindinis tikslas yra užkariauti bei pavergti merginos širdį. O kai užkariauja, jam pasidaro nebeįdomu ir jis ieško naujų mūzų. Tavo užduotis - įrodyti, kad sieki šio to daugiau nei jo dėmesys ir puikiai sugebėtum išsiversti be jo poemų.


RUGPJŪTIS. Nėra abejonių, šį mėnesį gimęs vaikinas - žvaigždė. Jis turi būti dėmesio centre, tik jam turi būti skiriamos visos liaupsės, o jis savo jausmus ir romantikos protrūkius rodys tada, kai norės, arba, kai bus žiūrovų, kurie jį pagirs už pastangas. Jeigu nori būti šalia šio vaikino, turėsi užleisti jam vieną gyvenimo „scenoje“, kur jis kasdien atlieka spektaklį. Tačiau tikrąjį jo veidą pamatys tik toji, kuri už jo tobulumo kaukės sugebės įžvelgti kartais savimi nepasitikintį ir abejojantį vaikiną, kuris tenori pasijausti svarbus.


RUGSĖJIS. Iš pirmo žvilgsnio šį mėnesį gimęs vaikinas - meilumo ir gėrio įsikūnijimas. Jis jautrus, dėmesingas, paiso kiekvienos nuomonės ir, atrodo, nė musės nenuskriaustų. Tačiau tai - tik jo asmenybės paviršius. Viduje jis - jausmingas ir aistringas, linkęs vienu metu merginti kelias merginas. Juk nežinai, kuri „užkibs“, taip? Būk atsargi, neskubėk išsakyti jam savo jausmų ir tiesiog mėgaukis jo draugija. Ignoruok jo flirto signalus ir jis negalės atsispirti!


SPALIS. Šį mėnesį gimę vaikinai - užslėpti romantikai. Jie gali iš pradžių ir neatskleisti šios savo pusės, tačiau vystant santykius ši pusė pradeda ryškėti. Deja, neretai jie gali būti kiek kategoriški jausmų atžvilgiu, todėl pasakyti jiems myliu yra be galo sunku. Vis dėlto perpratus šiuos vaikinus galima tikėtis net žengimo su jais kartu prie altoriaus!


LAPKRITIS. Lapkritį gimę vaikinai pirmi pradeda rodyti dėmesį merginai, tačiau ganėtinai greitai jis nuslopsta, jei mergina pati nesiima iniciatyvos. Tai vyriški vaikinai, kurie privalo turėti savo mylimas veiklas, antraip jie jausis praradę savo tikrąją vyriškąją pusę. Reikės prie jų prisiderinti, jei norėsi šiltų ir harmoningų santykių.


GRUODIS. Gruodį gimusį vaikiną sunku sužavėti, tačiau jeigu jis merginą įsižiūri, padarys viską, kad užkariautų jos širdį. Tuomet jis gali tapti ir svajonių princu, ir bebaimiu riteriu ar net nuolankiu tarnu, pildančiu kiekvieną mylimosios norą. Deja, flirtas, kuris sužavėtų kitus vaikinus (koketiškas juokas, trumpa suknelė ir lengvi juokeliai) jo nesužavės. Toks vaikinas žavisi veikliomis merginomis, todėl geriau rūpinkis savo išprusimu, apsiskaitymu, o ne naujausiomis manikiūro tendencijomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis