6 merginos savybės, kurios paskatina vaikinus ryžtis rimtai draugystei su ja (1)

Esi simpatiška, veikli, protinga, miela, nuoširdi mergina, tačiau meilėje tau kaip nesiseka, taip nesiseka? Vos prasidėjusi draugystė baigiasi nuotykiu arba pirminė stipri simpatija - vos keletos mėnesių romantiška draugyste? Gali būti, jog paprasčiausiai stokoji šių savybių, kurias turi merginos, su kuriomis vaikinai nori rimtai draugauti.

Turinti tvirtus moralinius principus ir pagarbi. Pagarbi Jeigu tu visuomet stengsiesi ne tik dėl savęs, bet ir dėl vaikino, taip išreikši savo pagarbą jam. Guosk savo vaikiną taip, kaip norėtum, kad jis tave guostų. Kalbėk mandagiai, rodyk susirūpinimą bei susidomėjimą. Stenkis dėl jo, išgyvenk dėl jo nesėkmių, patark, kai jis bus susirūpinęs, apkabink, kai jis to norės, pralinksmink, jei jis liūdi. Būtent tokios merginos nori kiekvienas vaikinas. Jei ji ir draugiška, ir gerbia savo antrąją pusę, moka užjausti ir linksmintis, jei su ja gera kalbėtis, gera keliauti – jos grožis niekada nebus pats svarbiausias kriterijus, renkantis ilgalaikę draugystę.

Ji yra stipri ir išmintinga. Nėra nieko seksualiau nei moteris, kuri jaučiasi patogiai būdama savimi. Kad nepasitiki savimi vyrams išduoda tokie klausimai: ar ši suknelė mane storina, ar ši palaidinė man tinka ir panašiai. Jei tau nuolat reikia patvirtinimo, kad esi graži, jis greitai pats pradės tuo abejoti. Susidomėjimas fyfomis daugumai dingsta sulaukus pilnametystės (kai kuriems, deja, niekada). Vyrai nori antrų pusių, su kuriomis galėtų būti lygūs. Nėra jokio malonumo bendrauti su žmogumi, kurį laikai kvailesniu už save, juk pati tai žinai.

Ji žino, kas yra romantika ir stengiasi išlikti romantiška. Vieni pagrindinių skirtumų tarp draugės ir trokštamos merginos – romantika, intymumas. Aišku, tai visiškai nereiškia vien sekso. Būdama vaikino mergina, tu neprivalai tenkinti seksualinių jo troškimų. Tavo tikslas – tapti jo svarbiausia drauge. Būk truputį romantiška: laikyk jo ranką, rašyk meilės laiškelius, kalbėk apie jūsų santykius.

Ji rūpinasi savimi ir stengiasi išlikti patraukli. Tarp vaikino ir merginos turi būti seksualinis suderinamumas. Būtina išsiaiškinti seksualinius potraukius. Žinoma, tai nereiškia, kad jis iš karto turi žinoti viską, kas tau patinka, tiesiog tarp jūsų turi būti abipusė trauka ir jūs turite sugebėti atvirai kalbėtis apie savo seksualinius troškimus (arba mokėti duoti užuominas). Svarbu, kad miegamajame jūs suteiktumėte vienas kitam malonumą. Be to, tu turi rūpintis savimi ir neapsileisti.

Ji nuoširdžiai bendrauja. Kiekvienas bendravimas yra skirtingas. Kalbėjimasis yra viena iš svarbiausių bendravimo formų. Pasistenk, kad jūsų bendravimas būtų paprastas, atviras, be pykčių, be ketinimo kažką nuslėpti, nuoširdus. Neatsiverk per greitai ar per daug, tačiau būk įsitikinusi, kad daliniesi su savo vaikinu savo rūpesčiais ir jausmais.

Tu esi spontaniška ir suteikianti erdvę. Santykiuose spontaniškumas ir netikėtumai yra ypatingai svarbūs akcentai. Vyrai dievina merginas, kurios gali pasiduoti akimirkai – išeiti pasivaikščioti viduryje nakties, trečiadienį išvažiuoti prie jūros ar tiesiog pastverti juos už marškinėlių ir nusitempti į miegamąjį. Be to, jie nekenčia būti suvaržyti. Jei tau reikia kas valandą rašyti, skambinti ir kitaip pranešti, kur jis yra, tai santykiai greitai byrės. Leisk jam pašėlti su draugais. Duok jam erdvės arba jis paliks tave, kad jos gautų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis