Tikėti ar ne? Šiais 3 mėnesiais gimusios gali būti ne šio pasaulio pilietės

Žmonių tiek daug ir jie visi tokie unikalūs. Kiekviena iš mūsų išsiskiriame nevienodomis būdo savybėmis, požiūriais, troškimais, ateities vizijomis. Vis dėlto mus vienija vienas panašumas - esame šio pasaulio dalis. Tačiau ne visos ir ne visi, kaip teigia vienas žymus užsienio astrologijos tinklalapis, yra šio pasaulio piliečiai. Portalas išskiria tris mėnesius, kuriais gimę žmonės yra antgamtiški.

VASARIS. Šį mėnesį gimusios žmones dažnai persekioja antgamtiniai reiškiniai. Jie dažnai jaučia, regi ar girdi tai, kas nesieja su racionaliai paaiškinamais dalykais. Tokiu būdu visata stengiasi jiems pasakyti, jog jie nėra jos dalis, mat čia įsitvirtinę individai gyvena pasaulyje, kuriame viskas paaiškinama moksliškai. Be to, šį mėnesį gimę yra be galo sumanūs, greiti. Jiems būdingas ypatingas gudrumas, mokykloje ar universitete jie renka geriausius balus. Tai taip pat gali rodyti, jog jie ne šio pasaulio gyventojai. Tyrėjai jau senokai įtarė superprotu pasižyminčius žmones.

Neretai tau sunku įsilieti į naują kompaniją, nes susiduri su socialinių įgūdžių spragomis. Tai vienas aiškiausių bruožų, kad gali būti ne šio pasaulio pilietė. Žmonės, kuriuos lengvai priima kiti, jie lengvai įsilieja į kitų žmonių būrį, be abejonės yra šios visatos dalis. Jei jauti atskirtį, tuomet, visko gali būti, turėjai gimti kitoje planetoje. Be to, nėra ko slėpti, turi keistų hobių. Mėgsti laiką leisti kitaip nei visi bendraamžiai. Darai tai, kas neįprasta, o neretam ir nesuprantama. Tai gali simbolizuoti, jog esi kito pasaulio dalis, mat tokiu būdu prieštarauji visatos dėsniams ir primestoms taisyklėms.

Nuo pat ankstyvos vaikystės esi atspari infekcijoms bei ligoms. Beveik niekuomet nesergi, tau nepakyla temperatūra, retokai jauti skausmus, o jei ir jauti, jie labai silpni. Gali būti, jog tu paprasčiausiai atspari infekcijoms be jokio medicininio įsikišimo, nes nesi šios visatos dalis. Be to, esi iš tų žmonių, kurie dažnokai neranda sau vietos. Vis pasvajoji apie įsitvirtinimą kitoje šalyje, nes manai, jog ten rasi laimę. Gali būti, jog dažnai keiti gyvenamąsias vietas, mat tikiesi, jog gyvenamosios lokacijos kaita tau atneš laimę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis