Magiškos traukos galia: padaryk taip, jog jis nenustotų apie tave galvoti

Jei matai tau patinkančią simpatiją, pats metas imtis veiksmų. Kam laukti, kam delsti? Juk šanso daugiau jį užkalbinti gali ir nebūti. Vadovaukis šiais keturiais punktais, kurie magiškai veikia, norint pritraukti simpatijos dėmesį.

Nepamiršk šypsotis ir atsipalaiduoti. Niekas taip labiau nežavi vaikinų, kaip buvimas savimi. Mesk šalin baimę ir susikaustymą - elkis taip, kaip elgiesi ir tarp savo geriausių draugų. Juokis, papasakok linksmą istoriją - apsikeitimas juokingomis istorijomis visada nutraukia nejaukumą ir susikaustymą. Beje, jei vaikino dar gerai nepažįsti, o tik stengiesi jį užkalbinti, pasistenk, jog ir jis tave pamatytų linksmai nusiteikusią. Gali net šiek tiek pakvailioti - nesurimtėk, o būdama kartu su drauge pasakokit viena kitai pokštus. Optimizmas visada patraukia dėmesį!

Venk buvimo grupelėse. Jei tau labai patinka vaikinas, pats netinkamiausias būdas bandyti atkreipti jo dėmesį, kai esi didelėje draugių grupelėje. Jis tavęs gali paprasčiausiai nepastebėti. Visai ne dėl to, jog atrodysi jam mažiausiai pastebima, tiesiog natūralu, jog didelėje kompanijoje šansai būti pastebimai mažėja. Verčiau elkis drąsiau ir prieik prie vaikino pati viena ar su drauge. Arba stenkis atsidurti ten, kur yra vaikinas, tačiau tai taip pat daryk, kai esi viena.

Žinok, ko jam reikia. Mes ieškome tų žmonių, kurie mus papildo, pakelia mums nuotaiką ar šalia kurių jaučiamės saugiai. Išsiaiškink, ko tavo simpatija ieško. Galbūt jis - energingas jaunuolis, kuris mėgsta aktyvų laisvalaikį? Nesakome, kad privalai kopti į kalnus ar šokti su guma, jei iki šiol treniruote laikei lakstymą po parduotuves. Tačiau kodėl gi nepasistengus dėl jo dėmesio? Žinoma, kad ir ką nuspręsi išbandyti, neleisk, kad tai nueitų užmarštin: pasidalink savo nuotraukomis socialiniuose tinkluose, tegul jis pasidalink savo nuotraukomis socialiniuose tinkluose, tegul jis pamato, kad esi tikrai ne iš kelmo spirta ir nebijai naujovių!

Tapk nepakeičiama. Mes nuolat norime to, ko negalime turėti, arba to, kas yra geriausia ir unikalu. Turi vaikiną įtikinti, kad esi vienintelė ir nepakartojama. Sakai, kad tai - neįmanoma? Jeigu turite bendrų draugų, paprašyk jų, kad vaikino akivaizdoje jie užsimintų apie kokią nors tavo savybę ar faktą apie tave, kuris priverstų suklusti. Tarkim, esi gavusi ypatingą apdovanojimą, nutapei puikų paveikslą, savarankiškai išmokai groti gitara, futbolą žaidi geriau nei kiemo bernai? „Nenurašyk“ savęs, visi mes turime ką nors, dėl ko kiti žmonės mumis žavisi.

Nedaryk esminės klaidos. Kodėl vienoms merginoms sekasi vaikinų medžioklėje, o kitos vakarus leidžia vienos? Todėl, kad tos, kurios mano, kad savybėmis, kurios joms pačioms patinka, patiks ir į akį kritusiems vaikinams. Tarkim, jeigu manai, kad nuolatinis intelekto demonstravimas užkariaus to žavaus krepšininko širdį, gali savo svajas užmiršti jau dabar. Iš esmės elgiesi egoistiškai ir naiviai tikiesi, kad vaikinas bus tiesiog vyriška tavo kopija, kuriai patinka tie patys dalykai, kuriais žaviesi ir tu, tačiau jis tavimi dar ir rūpinsis, globos ir besąlygiškai mylės. Neieškok vaikino „pagal užsakymą“!

Gudrybės, kurios veikia. Jeigu galime didžiuotis gerais santykiais su savo tėvais, didelė tikimybė, kad ieškosime sau partnerių, kurie mums primins mūsų tėvus. Todėl jei tik turi galimybę, išsiaiškink, kokia yra tau patinkančio vaikino mama. Galbūt ji labai šilta ir rūpestinga? O gal priešingai - griežta ir valdinga? Aklai kopijuoti jos elgesio nereikėtų, tačiau pabandyti tikrai verta!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis