Vaikinai atvirai: šie merginų išvaizdos elementai juos vilioja labiausiai

Vienas užsienio portalas surengė apklausą vyriškajai lyčiai ir apklausė vaikinus, kokios merginų išvaizdos ypatybės labiausiai juos traukia. Manai, tai išraiškinga figūra ar putlios lūpos? Nė velnio! Vaikinai išskyrė kur kas subtilesnius išvaizdos elementus.

Ilgi, juodi plaukai. Nors nuo seno buvo teigiama, jog vaikinams patinka šviesiaplaukės, beveik trečdalis vaikinų pripažino, jog jų dėmesį patraukia tamsių plaukų ilgaplaukės.

Sveiki dantys. Tikriausiai tūkstantį kartų girdėjai, jog graži šypsena - sėkmės garantas. Tą suvokia ir vaikinai, kaip vieną dailiausių merginų išvaizdos bruožų išskyrę šypseną.

Vos matomi raumenukai. Tai, jog mergina sportuoja, jau savaime žavi vaikinus, o jei ant jos rankų išryškėję raumenukai - tai vaikinai priima kaip stiprybės, valios ir ištvermingumo ženklą.

Gražios akys, pastebimas žvilgsnis. Nors į akis yra įprasta žvelgti pirmiausia, tik susipažinus, vis dėlto vaikinai ne iš karto įsidėmi, kokios spalvos yra tavo akys. Tačiau tai, jog žvelgia į jas bendraujant, yra akivaizdu.

Strazdanelės. Strazdanelės vaikinai įvardino kaip mielą išvaizdos akcentą, kurio jokiu būdu nederėtų naikinti.

Skaisti oda. Vaikinus labiausiai žavi spindinti ir sveika oda. Anot jų, tokią turint nereikia net makiažo!

Daili bamba. Neįtikėtina, bet kaip vieną pagrindinių ypatybių vaikinai išskyrė ne plokščią pilvuką, bet... gražią bombą. Jie turi omenyje - įdubusią, migdolo formos bambą.

Lankstus kūnas. Merginos, atminkite! Ne lieknas kūnas žavi vaikinus - jiems patinka sportiškos ir lanksčios merginos. Būtent lankstų kūną vaikinai įvardino kaip vieną iš privalumų.

Kojos. Kojos yra vienas iš paskutinių elementų, kai yra kalbama apie tai, kokias kūno dalis pastebi vaikinai. Pirmenybė yra teikiama priekinei kūno daliai, tad merginų kojas vaikinai pastebi kiek vėliau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis