Šiais 3 mėnesiais gimusios saldumynus dievina labiau nei vaikinus (1)

Yra merginos, kurios suvalgo keletą saldainių ar desertų per mėnesį. Yra merginos, kurioms pakanka keletos saldėsių per savaitę. Yra ir merginos, kurios be saldainių neišgyventų nė dienos. Šios merginos yra gimusios būtent šiais mėnesiais:

VASARIS. Jeigu rinktume didžiausias smaližes planetoje, tai be abejonės būtų šį mėnesį gimusios. Jos žino, jei nebus saldumynų, nebus ir dienos. Būtent todėl dažnai rytą pradeda su kažkuo saldžiu - kakaviniu sūreliu, saldžiais dribsniais ar javainiais. Po pietų seka tai, kas yra kiek kaloringiau - burnoje tirpstantis šokoladukas, pyragėlis ar keksiukas. Na, o vakare, kaip likimas lems. Dažniausiai šį mėnesį gimusios negali saldumynams atsispirti visą dieną, tai pat ir vakare, o neretai ir naktį. Sukirsti mėgstamą desertą prieš miegą joms atrodo natūralus įprotis. Džiugu tai, jog vasarį gimusios yra laimingos savo gyvenimu, spinduliuoja energija, todėl visai nesibaimina pilnesnio pilvuko dėl taip mėgstamų saldumynų.

Birželį gimusių mintys nuolatos sukasi apie kažką saldaus. Tiesą pasakius, išėjusios iš namų be desertų amunicijos jos jaučiasi tarsi išėjusios be liemenėlės. Jų rankinėje ar kuprinėje visada yra kažkas skanaus. Tai žino ir visi draugai bei draugės, kurie dažniausiai kaulija iš birželį gimusių saldumynų. Jei galėtų, birželį gimusios net nesimaitintų normaliu maistu, visą jų dienos racioną sudarytų desertai! Žinoma, tai nėra įmanoma ir tikrai nebūtų sveika. Kai tik turi galimybę, birželį gimusios pačios mėgsta pasigaminti kažką gardaus, pavyzdžiui, išsikepti pyragą ar plokštainį. Žinoma, laiko stygius jas verčia desertų ieškoti parduotuvėse.

Šį mėnesį gimusios desertus myli labiau už viską pasaulyje. Tiesą pasakius, jos nežinotų, kaip elgtis, jei kas nors iš jų gyvenimo eliminuotų desertus. Jaustųsi it praradusios dalelę savęs, juk be saldumo pojūčio būtų taip sunku gyventi! Spalį gimusios dievina viską - šokoladukus, pyragėlius, guminukus, keksiukus, kitus saldėsius. O svarbiausia, jog joms niekad negana. Suvalgiusios ką nors gardaus jos tuoj pat užsigeidžia ko nors saldaus ir vėl. Galima sakyti, tai tikros cukraholikės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis