Šiais mėnesiais 3 gimusios didžiausios keistuolės planetoje

Tikriausiai nerasime žmogaus, kuris neturėtų jokios keistenybės. Vis dėlto egzistuoja žmonių, kurių keistumui nėra ribų. Vieni jų - gimę būtent po šiais mėnesiais.

VASARIS. Jei gimei šį mėnesį, tau tikrai būdingas spontaniškumas, nenustygimas vietoje. Dažnai sugalvoji išradingų sprendimų, kurie stebina aplinkinius. Vis dėlto dažnai mėgsti vėluoti ir labai daug prižadi, tačiau neįvykdai pažadų. Žodžiu, esi tikra pažadukė. Dažnai užsiimi tuo, kas aplinkinius stebina - kokiu nors keistesniu, neįprastu hobiu. Keista esi dar ir dėl to, jog esi ganėtinai permaininga. Vieną dieną esi geriausios nuotaikos, o štai kitą dieną jau dėl kažko erziniesi. Tavo geriausi draugai ar vaikinai jau yra susitaikę su tuo, jog tavo nuotaika dažnai nepastovi.

Tau sunku įsilieti į naują kompaniją. Dažnai susiduri su socialinių įgūdžių spragomis, todėl daugeliui atrodai atsiskyrusi, vieniša, nesuprantama. Žmonės, kuriuos lengvai priima kiti, jie lengvai įsilieja į kitų žmonių būrį, be abejonės yra šios visatos dalis. Jei jauti atskirtį, tuomet, visko gali būti, turėjai gimti kitoje planetoje. Be to, daug kas patvirtins, jog turi keistų hobių. Mėgsti laiką leisti kitaip nei visi bendraamžiai. Darai tai, kas neįprasta, o neretam ir nesuprantama, todėl išsiskiri iš kitų. Gali būti, jog gana dažnai

Tave daugelis laiko kiek meniška, ne šio pasaulio piliete, kuri be kita ko turi ir magiškų galiu. Tu ažnai sapnuoji realistiškus sapnus, be to, dažnai gali atspėti, ką tau pasakys žmogus. Rodos, kalbiesi su žmogumi ir po keletos sekundžių jis pasako tai, apie ką pamąstei? Tai tikrai neįprasta. Jei tokie dalykai kartojiesi dažnai, regis, turi keistą gamtos dovaną atspėti tai, ką žmogus galvoja. Nors pasižymi šia neįprasta savybe, viena iš tavo pagrindinių savybių yra ta, jog dažnokai nerandi vietos. Vis pasvajoji apie įsitvirtinimą kitoje šalyje, nes manai, jog ten rasi laimę. Gali būti, jog dažnai keiti gyvenamąsias vietas, mat tikiesi, jog gyvenamosios lokacijos kaita tau atneš laimę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis