6 patys geriausi būdai, kaip priversti jo mintis suktis tik apie tave

Puiki išvaizda, nuoširdumas, geras humoro jausmas, meilumas - tai dalykai, kurių vaikinai ieško sau patinkančiose merginose. Tačiau pasirodo, kad ir be jų yra ir labai keistų būdo bruožų ar mažų elgesio gudrybių, kurie privers vaikiną dėl tavęs pamesti galvą.

Renkis raudonai. Vaikinai galbūt aklai neseka madų ir nežino, kokia sijono forma šį sezoną madingiausia, tačiau jie iškart pasakys, kad raudona - dėmesį prikaustanti drabužių spalva. Juk fatališka moteris kine visuomet vilki raudoną suknelę... Vienas pažinčių portalo tyrimas Prancūzijoje įrodė, kad merginos, kurios savo profilio nuotraukoje vilki raudonais drabužiais, sulaukė daugiau žinučių ir buvo greičiau pakviestos susitikti. Todėl pirmajam pasimatymui būtinai vilkėk raudoną palaidinę ar švarkelį!

Pasvirk į priekį. Jei šnekėdama su vaikinu galvą laikysi atlošusi arba atgal pasvirsi pati, tai rodys nepagarbą jam. Tokiu būdu mes tarsi pranešame, jog nesame susidomėję pašnekovo kalba, atsainiai į jį žvelgiame. Jei nori pasirodyti susidomėjusi bei palikti jam gerą įspūdį, kiek pasvirk visu kūnu į jį ir įdėmiai klausykis jo pasakojimo. Atmink, jog mokėjimas klausyti - raktas į užmezgusį ryšį.

Užmiršk kvepalus. Manai, kad tavo magiški kvepalai padės patraukti vaikino dėmesį? Smarkiai klysti. Pasirodo, būtent natūralus kūno kvapas pirmomis pažinties akimirkomis nulemia, ar mums tas žmogus patiks, ar ne. Nesakome, kad turėtum nesiprausti ir atsisakyti dezodoranto, bet stipriai kvepiančių kremų ar dušo gelių venk. Bet kuri vaikiną turėjusi mergina prisipažins, kad mėgdavo „pasiskolinti“ jo marškinėlius ar bliuzoną tik todėl, kad galėtų su savimi nešiotis jo kvapą. Vaikinams tai taip pat svarbu!

Išgąsdink jį. Mūsų protėvių gyvenimą tyrinėję mokslininkai nustatė, kad smarkiai išsigandę žmonės „persijungia“ į išgyvenimo režimą ir ieško, kaip apsisaugoti. Ši taisyklė galioja ir tarp priešingų lyčių atstovų. Todėl jei sukursi situaciją, kurioje vaikinas gali išsigąsti, o tu būsi vienintelis žmogus, į kurį jis galės įsikibti, garantuotai sulauksi ir tolimesnio, jau ne dėl baimės kilusio, dėmesio.

Klausyk klasikinės. muzikos Dar 1989 m. atliktas lyčių studijų tyrimas įrodė, kad vyrams labiau patinka moterys, kurios neslepia, jog joms patinka klasikinė muzika. Tokios moterys jiems atrodė protingesnės. O štai sunkiojo metalo fanės vyrams dažniau pasirodė atstumiančios!

Gamink salotas. Jau seniai nustatyta, kad tam tikras maistas lemia seksualinį susijaudinimą. Tamsiai žalios daržovės priklauso būtent „seksualiajam“ maistui! Jau nuo neatmenamų laikų jos buvo naudojamos seksualinio gyvenimo pagerinimui ir geismui žadinti. Todėl neatsisakyk salotų, o gavusi progą paruošti vakarienę savo simpatijai, nepagailėk brokolių, špinatų ir rūgštynių. Daržovės kursto aistras!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis