10 priežasčių, kodėl vaikinai labiausiai myli tamsiaplaukes

Rodos, simpatijai plaukų spalva didelės reikšmės neturi. Vieniems imponuoja šviesūs plaukai, kitims - tamsūs. Vis dėlto kai kalbame apie vyriškąją lytį, jie be jokios abejonės dažniausiai pirmenybę... tamsiaplaukėms. Štai kodėl:

Tamsiaplaukės vaikinams be galo patrauklios. Tai pirmoji priežastis, dėl kurių jie dievina turinčias tamsius plaukus. Daugelis pripažįsta, jog tamsi plaukų spalva jiems siejasi su ugningumu, aistringumu, savo nuomonės turėjimu.

Jos nerizikuoja atrodyti pigiai. Šviesiaplaukės savo įvaizdį neretai gali nupiginti, jei pasirinks itin ryškų makiažą ar blizgučius, o štai tamsiaplaukės gali laisvai eksperimentuoti - kad ir kokią aksesuarų gausą pasirinks, visada atrodys pasakiškai.

Jų norisi siekti. Kadangi tamsiaplaukės neretam atrodo šaltesnės, neprieinamesnės, daugeliui vaikinų norisi siekti jų dėmesio, kovoti dėl jo. Juk vyrai iš prigimties kovotojai!

Tamsiaplaukės vaikinus žavi labiau nei šviesiaplaukės. Šviesiaplaukės vaikinams asocijuojasi su švelnumu, tyrumu, meilumu, o štai tamsiaplaukės turi kur kas ugningesnį savybių paketą. Jos tiesiog užburia ir traukia.

Jos yra linkusios daug uždirbti. Mitas, jog vaikinai nemėgsta savarankiškų ir gebančių savimi pasirūpinti merginų. Tamsiaplaukės neoficialių tyrimų duomenimis, yra linkusios daugiau uždirbti nei šviesiaplaukės.

Daugeliui jos atrodo intelektualios. Kai kuriuos vaikinus it magnetas traukia intelektualumas, išmintis ir visiškai atbaido bukumas. Kalbant apie tamsiaplaukes, jos bent vos pažiūrėjus atrodo protingesnės.

Pasaulyje daugiau karštų merginų tamsiaplaukių nei šviesiaplaukių. Angelina Jolie, Mila Kunis, Kendall Jenner, Selena Gomez, Bella Hadid, Nicole Sherzinger, Eva Longoria ir dauugybė kitų - sorry, šviesiaplaukės, bet jums teks užleisti vietą ant pjedestalo, nes tamsiaplaukės laimi grožio bei stiliaus kovoje.

Tamsiaplaukės vaikinams atrodo tvirtos merginos. Tamsiaplaukės atrodo patikimesnės. Gal todėl į tamsiaplaukes daugelis žiūri rimčiau - jos atrodo tvirtesnės, turinčios savo nuomonę ir drąsiai ją reiškiančios. Daugeliui tamsiaplaukės asocijuojasi ir su stipresniu charakteriu.

Tamsiaplaukės nesąmoningai vyrams siejasi su branda, šeimyniškumu. Tamsius plaukus turinčios, remiantis tyrimais, greičiau išteka ir sukuria šeimą. To priežastys nėra žinomos, tačiau viena aišku - daugelis vaikinų tamsiaplaukes traktuoja kaip rimtas bei atsakingas personas, kurios yra pasiryžusios kurti šeimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis