6 gudrybės, jog jis ne tik pakviestų tave į pasimatymą, bet ir įsimylėtų

Sutikai žaviausią vaikiną planetoje, tačiau jis pats kol kas nededa pastangų užmegzti romantinį ryšį? Garantuojame - slapčia jis tau simpatizuoja, tik galbūt kol kas nėra linkęs tau simpatijos išreikšti. Gana sedėti ant laukiančiųjų suolelio, pati imkis iniciatyvos!

Tad kaip elgiasi merginos, kurias vaikinai mielai kviečia į pasimatymus? Jos laikosi paprastų, tačiau itin efektyvių gudrybių...

Pirmiausia - susidraugauk su juo. Ar žinai, jog dažnai meilė prasideda nuo paprastos draugystės? Taip, yra santykių, kurie prasideda audringais romanais. Tačiau jei nori, jog vaikinas pirmiausia šalia tavęs jaustųsi saugiai ir būtų atsipalaidavęs, pirmiausia jį paversk savo draugu. Būk šalia jo, bendrauk su jo draugais, lankykis renginiuose, kuriuose lankosi jis pats.

Nepamiršk nuolatos šypsotis. Tai yra pats pagrindinis ginklas, kuris nublanksta prieš visus išvaizdos niuansus. Dažniau šypsokis ir patikėk: vaikinas tikrai susižavės tavimi ir tavo nuoširdumu.

Su flirtu - atsargiai. Taip, flirto užmiršti tikrai negalima. Tik pasistenk, jog ženklai nebūtų tokie akivaizdūs. Jei nori, jog vaikinas tave pakviestų kavos, verčiau flirtą palik vėlesniam laikui. Būk nuoširdi, maloni, o savo vilioklės savybes galėsi pademonstruoti tuomet, kai vaikinas tau aiškiai simpatizuos.

Daugiau klausykis vaikino, nei pati kalbėk. Jei nori, jog vaikinas tau pradėtų simpatizuoti, pasistenk jį suvilioti ne vien savo bendravimu, bet leisk ir jam pasireikšti. Žmonės labai simpatizuoja tiems, kurie leidžia pasipasakoti, išsikalbėti. Žinoma, nepaversk bendravimo su savo simpatija vien jo monologu.

Pažink jo draugus. Pažinti tai, su kuo tavo simpatija bendrauja, tiesiog būtina. Šiek tiek pagudrauk - gal vaikino draugai tau nėra patys artimiausi, tačiau palaikyk su jais draugiškus ryšius. Būk maloni, prieik prie jų rato, pakalbink juos. Vaikinas iš karto pastebės, jog esi draugiška ir nuoširdi, o tai iš karto patrauks jo dėmesį. Be to, jei patiksi jo draugams, tikimybė, jog patiksi jam, beveik šimtaprocentinė. Todėl bendravimą su jo draugais laikyk rimta užduotimi.

Neišplepėk apie savo simpatiją. Kad ir kaip norėtum pasidalinti savo jausmais apie naują simpatiją, pabandyk niekam nepasakoti apie jį. Juk žinai, kalbos sklinda greitai, o vaikinas, iš kitų žmonių išgirdęs, jog jam simpatizuoji, gali nekaip sureaguoti. Verčiau simpatizuok jam tyliai, neįtraukdama viešumo į savo noriu, jog jis pakviestų į pasimatymą planą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis