Originaliausi būdai numalšinti stresą

Pasiruošimas žaibo greičiu artėjančiam egzaminų maratonui visiškai tave išsekino? Jautiesi pavargusi, įsitempusi, nervinga? Mokymosi proceso eigoje nepamiršk atsipalaiduoti ir bent trumpam prapūsti mintis. Tau padės tai:

Padaryk Instagram pertrauką

Šiuolaikiniame pasaulyje daugelį naršymas socialiniuose tinkluose atpalaiduoja labiau nei knygų skaitymas. Jei pavargai nuo intensyvaus mokymosi, čiupk išmanųjį telefoną ir pasidaryk Instagramo pertrauką - peržiūrėk mėgstamiausias Instagramo anketas, gražiausius vaizdus, mados nuotraukas ir t.t. Tai tave trumpai nukels į kitą pasaulį ir padės pamiršti rūpesčius.

Paprakaituok

Ne, į aukščiausią kalną lipti neliepiame, bet padaryti keletą kardio pratimų būtų neprošal. Sportas teigiamai veikia nuotaiką, padeda prapūsti mintis, suteikia jėgų, todėl pasportavusi jausiesi kur kas energingesnė tiek fiziškai, tiek protiškai.

Nusilakuok nagus arba pasidaryk makiažą

Nesvarbu, jog tavęs laukia mokymosi savaitgalis - pasitreniruoti vosuomet naudinga ir smagu. Žinoma, pasipuošusi nesumanyk vietoje ruošimosi egzaminams iškeliauti į miestą su draugėmis... Trumpa grožio valandėlė nuramins ir primins, jog netolimoje ateityje tavęs lauks metas, kai galėsi iš tiesų patinginiauti ir pasilinksminti.

Paskambink draugei

Jei jautiesi taip, lyg visą tavo kūną purtytų stresas, čiupk mobilųjį telefoną ir skambink savo geriausiai draugei. Net kelios minutės pokalbio tave įkvėps ir nuramins. Oficialiais tyrimais patvirtinta, jog artimo bei mėgstamo žmogaus balsas nuteikia teigiamai bei padeda atsipalaiduoti.

Pagalvok apie atostogas

Arba pradėk jas planuoti! Atokvėpiui nuo darbų gausos mintimis nusikelk į atostogų metą. Nesvarbu, kur atostogausi - savoje šalyje ar užsienyje, galvok apie malonias akimirkas, saulę ir jūrą. Jei galvą užokupuosi mintimis apie mokslus, rizikuoji perdegti.

Paprašyk, jog kas nors tau atliktų masažą

Mama, tėtis, geriausia draugė ar vaikinas - kas nors tikrai tau pagelbės atliekant raminantį ir atpalaiduojantį masažą. Vos keletą masažo minučių ir jausiesi kur kas žvalesnė, guvesnė, ne tokia mieguista. Tikrai atrasti pagalbininkų tokiu sunkiu tau laikotarpiu.

Pažiūrėk keletą makiažo tutorialų

Daugelio merginų teigimu, nėra labiau apalaiduojančio veiksmo nei vaizdo įrašų, kuriuose atliekamas makiažas, stebėjimas. Įsijunk savo mėgstamiausią grožio blogerės YouTube kanalą ir tiesiog nustumdama problemas šalin pasimėgauk valandėle sau.

Sukrimsk kažką gardaus

Bet ne spoksodama į knygą! Valgymas privalo teikti malonumą, todėl pasidaryk pertraukėlė ir pasimėgauk gardžiu maistu. Atmink, jog valgymas - veiksmas, kuriam būtina koncentracija, be to, greitai valgydama rizikuoji užsiauginti antsvorį ar sutrikdyti virškinimą.

Parašyk mylimam vaikinui ar prisijunk prie internetinės pažinčių svetainės

Moksliškai įrodyta, jog mus atpalaiduoja ir organizme laimės hormoną išsiskirti verčia komunikacija su mums patinkančiu žmogumi. Net ir virtuali! Keletas minučių internetinio pokalbio su patinkančiu žmogumi, ir tave iš karto užplūs teigiamos emocijos, skatinančios mokytis toliau.

Atsigerk vandens

Vandens disbalansas organizme skatina irzlesnę nuotaiką, dirglumą, prastą koncentraciją. Jei jautiesi pavargusi, išgerk stiklinę tyro vandens - pamatysi, kaip prašviesės galvoje.

Paglostyk gyvūnėlį

Jau senokai žinoma, jog kontaktas su naminiu gyvūnėliu ramina, padeda atsikratyti nerimo, streso. Mokydamasi glausk katiną arba šunį prie savęs - jie skleidžia teigiamą energiją, kuri padės atsipalaiduoti intensyvaus protinio darbo metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis