Daugybė ženklų, kurie rodo - už tave svarbesnės jo gyvenime nėra

Nors dažniausiai iš vaikino sklindančią meilę, pakantumą bei empatiją jaučiame širdimi, kai kuriuos aiškius stiprios simpatijos ženklus praleidžiame pro akis. O juk jie - ypatingi ir juos pastebėjusios tik dar labiau sustiprinsime tarpusavio ryšį. Jei regi šiuos ženklus, žinok - svarbesnės nei tu jo gyvenime nėra:

Jis, nepaisydamas tavęs, stengiasi, kad tau būtų gera ir kad būtum laiminga.

Pavyzdžiui, šaltą rudens vakarą jis atiduoda tau savo striukę arba sutinka žiūrėti filmą, kuris tau įdomus. Jam patinka stengtis, kad tu būtum laiminga. Tokio pobūdžio smulkmenos, asistavimas, pastangos rodo, kad tikrai jam rūpi.


Kai tu kalbi, jis iš tiesų klauso.

Jis neteisia, nedalina tau patarimų. Nesako, kad pasielgei neteisingai ar kaip reikėjo pasielgti. Jis tiesiog tave išklauso, nes būtent to tau reikia – kad kažkas tave išklausytų. Jis klauso, nes tu jam svarbi.


Jis nepaverčia tavęs sekso objektu

Apie intymius dalykus kalba atsargiai, ne itin dažnai, vengia vulgarių frazių ir poelgių, kurie verstų tave jaustis nejaukiai ir pigiai.


Jam svarbus tavo požiūris

Daug kalbasi, nori sužinoti tavo požiūrį į daugybę dalykų, nuo darbų, mokslų iki poreikių antrai pusei.


Jis nieko neslepia

Stengiasi apie save nieko neslėpti, drąsiai kalba apie praeitį, pasakoja apie save be užuolankų.


Sako ne “aš”, o “mes”

Kalba apie artimiausius planus ne “Aš keliausiu, atostogausiu, važiuosi pas tetą”, bet “Mes keliausim, susipažinsim, gyvensim kartu.”


Šiek tiek pavydi

Pavyduliauja tavęs kitiems vaikinams, nejaukiai jaučiasi, jei užsimini apie buvusiuosius.


Nepasirodo kaip mergišius

Komplimentų kiekvienai interneto ilgakojei nežarsto, nelaikina visų panelių iš eilės, nuotraukos – ne tik iš vakarėlių, bet ir iš atostogų, mokslų, su praktikuojamais hobiais.


Jis ne visada sako tai, ką norėtum girdėti, bet visada yra sąžiningas.

Jis nėra grubus, tavęs neįžeidinėja, bet pasakys ir tokių dalykų, kurių nenorėsi girdėti. Jis taip elgiasi, nes mano, kad tiesa padės tau priimti tinkamiausią sprendimą. Esi jam per daug svarbi, kad jis tau meluotų.


Jis nemeluoja

Jis galėtų pameluoti, bet nemano, kad melu grindžiami santykiai ilgai trunka, o su tavimi nori santykių, kurie kažkur veda.


Kad ir kaip būtų užsiėmęs, visada randa laiko tau.

Jis dirba dviejuose darbuose, mokosi, rūpinasi tėvais ir broliais bei seserimis, bet kažkokiu būdu visada yra šalia, kai tau jo reikia. Kai jam norisi erdvės, jis pabūna vienas, tačiau jis suteikia erdvės ir tau, o taip pat ir skiria dėmesio, kurio tau reikia. Esi jam reikalinga, jis nori leisti laiką su tavim.


Jei jam atrodo, kad kažkas nori tave įskaudinti, imasi tave saugoti.

Ar tai būtų tavo draugė, kuri visada tave pravirkdo, ar kas iš kolegų, kuris mėgsta paleisti rankas į darbą, jis visada pasirengęs tave ginti. Tau nereikia nė prašyti. Tiesą sakant, net nespėji paprašyti – vis jis išgirsta, kad tau skaudu, kad jauti kažkokį pavojų, jis jau čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis