5 tavo būdo bruožai, dėl kurių vaikinai tavęs „nekabina“

Jei turi visą šių savybių rinkinį, deja, tau bus sudėtinga rasti vaikiną, kuris rimtai į tave žiūrės. Pabandyk įsijausti į jo pasaulį, juk jis nori atrasti lygiavertę partnerę!Štai merginų savybės, kurios vaikinų visai nežavi:

Humoro jausmas, kurio... nėra. Pirmoji sąraše atsiranda ši savybė ir, sako, jog pelnytai. Mat mergina, su kuria nuolatos bus liūdna, ji skųsis ir niekuomet nebus patenkinta, tikrai nebus svajonių mergina. Verčiau nusišypsokite pasauliui! Juokas ne tik ilgina gyvenimo trukmę, atpalaiduoja, bet ir padeda pritraukti aplinkinių dėmesį.

Savo nuomonės neturėjimas. Nesvarbu, kokią figūrą ar kokio ilgio plaukus turėsi, pats gražiausias tavo bruožas - pasitikėjimas savimi. Mergina, gebanti maskuoti savo trūkumus ir pabrėžti privalumus yra tikra svajonė. Jeigu nerimauji dėl papildomų kilogramų, ar kelių spuogelių ant veido, kovok su jais, tačiau neverkšlenk kiekvienam sutiktam žmogui. Nors vaikinai sako, kad jiems patinka ramios merginos, tačiau giliai širdyje kiekvienas nori šalia savęs turėti stiprią asmenybę su tvirta nuomone.

Princesės sindromas. Nenustebsi išgirdusi, kad vaikinai - tikri medžiotojai. Trokštamiausiu jų grobiu tampa nepasiekiamos, išdidžios ir savo vertę žinančios merginos. Tačiau ar koks medžiotojas eitų į mišką, jei žinotų, kad niekada nepavyks sumedžioti trokštamo gyvūno? Lygiai taip mano ir vaikinai. Jei po kurio laiko intensyvaus dėmesio rodymo mergina nerodo net menkiausio susidomėjimo, vaikinas nuleis rankas ir eis ieškoti naujo grobio.

Blogi įpročiai. Kad ir kas tai bebūtų - tvarkingumo stoka, rūkymas, dažnas alkoholio vartojimas ar paprasčiausias nagų kramtymas - blogi įpročiai vaikinus atstumia. Blogi įpročiai jau savaime sako, jog tau vertėtų imtis permainų. Todėl kuo greičiau turėtum jų atsisakyti. Ir ne vien norėdama pagaliau suvilioti savo seną simpatiją - turėtum atsivelgti į blogų įpročių sukeliamą žalą tavo sveikatai!

Perdėtas rūpinimasis savimi. O, ne, nulūžo nagas! Siaubas, netyčia išsitepiau suknelę! Pažiūrėk, kaip ji atrodo su tuo makiažu! Jei esi viena tų, kurios nuolat taip kartoja, tikrai žinai neigiamas vaikinų reakcijas į tokius pasakymus. Perdėtas susirūpinimas savo išvaizda ir nuolatinis galvojimas, kad KAŽKAS su išvaizda ne taip, vaikinus tiesiog veda iš proto. Jei vaikinas tave nuoširdžiai mylės, nepaisys tavo išvaizdos trūkumų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis