Jei gimėte 1 iš šių 3 mėnesių, gyvenime jus lydės sėkmė

Nori sužinoti, ar gimei po auksine žvaigžde? Daugelis besidominčių gimimo mėnesių suteikiama charakteristika sutinka - iš tiesų yra tik trys mėnesiaim paženklinti sėkmės. Ar tu gimei po vienu iš jų? Sužinok paskaičiusi!

BALANDIS. Balandžio mėnesį gimusios, nors ir būdamos pernelyg užsispyrusios ir kategoriškos, neretai būtent šiomis savybėmis laimi. Jų konservartyvumas daugelyje sričių joms padeda - jos mažiau yra linkusios pasiduoti pagundoms, kurios gali sugriauti jų ateitį, yra užsispyrusios ir siekiančios savo tikslo. Priešingai nei kitos merginos kurios savo užsispyrimu gali netekti aplinkinių pagarbos, balandį gimusios merginos geba siekti savo tikslų kitų nekliudydamos ir jiems nekenkdamos. Joms puikiai sekasi praktiniai darbai, todėl jos pasižymi veiklumu, energingumu, kūrybiškumu. Joms sekasi ir meilės srityje. Tiesa, savosios laimės teks kiek palaukti, mat jų sėkmė prognozuojama kiek vyresniame amžiuje.


BIRŽELIS. Birželį gimusios vienos optimistiškiausių merginų, kurios į viską žvelgia pro juoko prizmę. Tai joms padeda išlikti linksmoms rimtuolių ir susierzinusiųjų jūroje. Jos - be galo draugiški žmonės, todėl jos visuomet sulauks pagalbos iš aplinkinių. Daugelis jomis pasitiki ir noriai joms atsiveria, todėl joms dėl savo sėkmės dažniausiai nereikia pernelyg stengtis. Jos plaukia pasroviui... tačiau jiems sekasi! Meilės srityje jos dažniausiai būna tos, kurios nebūna pasirinkimu ar variantu - tai jos renkasi savo gyvenimo partnerius. Neblogai būti birželį gimusia, tiesa?


LAPKRITIS. Lapkritį gimusių gudrumas ir intuicija daugelyje sričių geba joms atnešti sėkmę ir pripažinimą. Daugelis stebisi jų gebėjimu taip greitai išsisukti iš nepalankių situacijų. Jos dažnai mokykloje bei universitete gauna aukštus balus, o darbe - pripažinimą ir palankumą. Puikūs profesiniai gebėjimai joms tarsi nulemti, tad ko norėti, jei daugybė žymių pasaulio mokslininkų, politikų bei muzikos įžymybių yra gimę lapkritį? Tiesa, meilės zona joms ne tokia palanki, mat jos ganėtinai išrankios ir labai ilgai renkasi partnerius. Tačiau kai savo gyvenimo meilę atranda, tikėtina, nugyvena su ja visą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis