Didysis tavo ir JO biolaukų suderinamumas: rask vaikino gimimo mėnesį

Juk pati žinai - vien tik dvasiniu artumu paremti santykiai dažniausiai taip ir nevirsta kažkuo daugiau. Žmogus privalo traukti tiek emociškai, tiek fiziškai. Kas yra pirmasis ženklas, jog vaikinas traukia fizine prasme? Bučiniai, prisilietimai, artumas - jei visa tai tave priverčia drebėti, vadinasi, jis yra tas, dėl kurio verta pakovoti. Rask savo simpatijos gimimo mėnesį ir sužinok, koks vaikinas yra mylimasis.

SAUSIS

Nors sausį gimę dažnai mėgsta apsimesti, jog meilė ir romantika jiems – toli gražu ne svarbiausias dalykas gyvenime, giliai širdyje jie trokšta artumo ir šilumos. Tačiau jų elgesys dažnai apgaulingas: kuo jiems labiau patinka žmogus, tuo mažiau prielankumo jam parodys. Todėl ir pirmasis bučinys dažniausiai veikia lyg uždelsto veikimo bomba: atrodo, jis tau ir patinka, ir nervina, ir traukia, ir atstumia, o štai vieną dieną jis pasirodys prie tavo durų su didžiausia gėlių puokšte ir be jokio paaiškinimo ims ir pabučiuos. Nenuspėjami!

VASARIS

Šis vaikinas dažniausiai ilgai tiria teritoriją ir klauso savo širdies balso. Jis negali vadovautis logika ir nuspręsti, būti su žmogumi, kuris patinka, ar toliau ieškoti to, be kurio negalės gyventi. Jam labai svarbus fizinis artumas, todėl pirmojo bučinio tikrai neteks ilgai laukti. Paprastai jis labai nori įtikti priešingos lyties atstovams, todėl nenustebk, jei iškart po bučinio turėsi atsakyti, ar tau bučinys patiko ir kur vaikinas turėtų pasitempti.

KOVAS

Jiesm dažniausiai rūpi ne jų pačių, o aplinkinių gerovė. Todėl santykiai jiems dažniausiai nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime. Tačiau tikrai neverta nuleisti rankų ir galvoti, kad patikti jam nėra šansų. Šie vaikinai savo veiksmus gerai apgalvoja, jie vengia spontaniškumo ir neaiškių planų. Todėl teks laukti ne vieną savaitę, kol jis pagaliau išdrįs tave pabučiuoti. O rezultatas? Labai galantiškas ir jautrus bučinys!

BALANDIS

Paprastai gauti bučinį iš balandį gimusio ne taip ir lengva. Jie nori būti šalia įkvepiančių, nuolat nustebinančių žmonių, kurie niekuomet neatskleidžia visų kortų. Tai žinodama ir norėdama jį labiau sudominti, niekuomet iki galo neatvirauk, elkis taip, kad jis norėtų kuo daugiau apie tave žinoti ir kviesti į pasimatymus. Jeigu jam esi tikrai intriguojanti paslaptis, jis atsakys tau mįslingu bučiniu: dažniausiai greitu, netikėtu ir su kokia nors erotiška užuomina.

GEGUŽĖ

Jie paprastai nesiskundžia priešingos lyties dėmesiu, todėl norint sužavėti šiuos vaikinus reikės nusiteikti, kad jo širdies sieksi ne viena tu. Pirmas įspūdis jiems – labai svarbus, todėl jei atimsi iš jo galimybę tave pabučiuoti, labai tikėtina, kad antros progos ir negausi. Ir nesvarbu, lyja, sninga, ar tau labai skauda koją – jei jis norės tave pabučiuoti, jis ras tam patį netikėčiausią būdą.

BIRŽELIS

Šį mėnesį gimę – „naminiai“ žmonėms. Jiems svarbus jaukumas, šeima, namai ir ramybė. Todėl jei sugebėsi jam įrodyti, jog su tavimi gera, o tu – svetinga ir nuoširdi, gali tikėtis ir tolimesnių jo veiksmų. Neprašausi pasisiūliusi paruošti jam vakarienę, niekas nežavi šių vaikinų taip, kaip su meile ruoštas maistas. Bučiniui jį įkvėps tavo gerumas, o pats bučinys, tikėtina, bus mielas, šiltas ir jaukus.

LIEPA

Jiems apibūdinti užteks vieno žodžio, o jis – aistra. Jie mėgsta dramatizuoti, o kuo santykiai labiau komplikuoti ir kuo daugiau juose vietos ginčams, tuo jie geriau jaučiasi. Jų romantika gali nustebinti: gali likti šokiruota, kai vieną akimirką tavo mylimas ant tavęs pyksta ir nenori kalbėti, o kitą ima aistringai tave bučiuoti. Tau beliks pamiršt viską aplinkui!

RUGPJŪTIS

Tai – vienas romantiškiausių vaikinų, jie nori savo mylimiesiems nuolat įtikti. Jie nebijo įsipareigojimų ir greitai pajunta, ar partneris mano tą patį. Todėl norėdama šalia savęs išsaugoti jįą, turi jam parodyti, kad esi rimtai nusiteikusi jo atžvilgiu. Tiesa, šie vaikinai mėgsta aistrą ir nori, kad kiekvienas jų bučinys būtų įsimintinas ir, žinoma, geresnis nei bet kurio kito jų mylimosios bučiuoto vaikino. Vakarienės žvakių šviesoje nesitikėk, bet dažnai kiek vulgarokų bučinių tikrai netrūks.

RUGSĖJIS

Impulsyvus, energingas ir galingas – taip trumpai galėtume apibūdinti šį mėnesį gimusį vaikiną. Šie vaikinai mėgsta parodyti, kad jie valdo situaciją, todėl nenustebk, jei netikėtai būsi priremta prie sienos ir pabučiuota taip, kad kojos slys iš po kojų. Tačiau nesitikėk meilės prisipažinimų iškart po bučinio – jie yra veiksmo, o ne žodžio žmonės.

SPALIS

Šie vaikinai labai dažnai yra užkietėję pedantai, negalintys pakęsti netvarkos, chaoso ir neorganizuotumo. Ar tai reiškia, kad ir pirmąjį bučinį turi iš anksto suderinti? Nebūtinai, tačiau tikrai nesitikėk, kad jis ryšis tave pabučiuoti kur nors trankiame vakarėlyje, kur karšta ir nėra kuo kvėpuoti. Jis lyg romantinių komedijų gerbėja ieškos tobulos progos ypatingam bučiniui. Ir taip, jam svarbiau, ne kaip, o kur bučiuotis...

LAPKRITIS

Lėtas, jausmingas ir patikimas – jam apibūdinti geriausiai tinka šie žodžiai. Paprastai šie vaikinai mėgsta nevalingai perspėti, kad tavęs laukia bučinys. Jie stengsis paliesti tavo ranką, ilgai ir mįslingai žiūrėti tau į akis ir kaups drąsą bučiniui. Tiesa, nesitikėk, kad jis bus lyg iš filmų – jam reikia laiko, kad galėtų priprasti ir atsipalaiduoti šalia patinkančios merginos.

GRUODIS

Pirmiausiai derėtų atminti, kad jie yra medžiotojai ir jiems neįdomu gaudyti lengvai pasiekiamą grobį. Todėl nesitikėk, kad po minutės flirtavimo jis griebs tave į glėbį ir pabučiuos taip, kad pavydėtų visos. Galimi du variantai: jeigu jis mato, kad mergina jį desperatiškai įsižiūrėjo, jis su ja šiek tiek pažais, bet tik tiek, kol jam bus įdomu. O štai jei mergina tikrai patraukė jo akį, galantiškai jis nesielgs. Kai jau įsitikins, kad konkurentų nėra, jis pažintį su mergina gali pradėti ir nuo bučinio. O tada jau paklaus, kuo ji vardu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis