5 vaikino patarimai merginoms, norinčioms surasti tą vienintelį

Kas aiškiau gali nusakyti mūsų, merginų, santykių klaidas, jei ne patys vaikinai? Jie, nors iš pažiūros atrodo ne itin pastabūs, o neretai ir nejautrūs, iš tiesų analizuoja mūsų elgesį ir vertina poelgius. Šį kartą mūsų daromas santykių klaidas perteikiame iš vaikinų varpinės:

Nevaidink nepasiekiamos. Kartais merginos suserga vadinamuoju „princesės“ sindromu ir pradeda įsivaizduoti, kad oficialus vaikinas privalo jas nuolat lepinti ir saugoti kiaurą parą. Jeigu tu įsijausi į įnoringos valdovės rolę ir tikėsiesi, kad vaikinas su šypsena veide šoks pagal tavo dūdelę, greitai liksi viena. Nereikia apsimetinėti princese, kad įrodytum, kokia esi ypatinga.

Neprilipk prie jo. Jeigu manai, kad vaikinas nuolat privalo tau pasakoti, kur ir kada eina, metas tokias mintis mesti iš galvos. Jis - laisvas žmogus, kuris pats priima sprendimus ir elgiasi taip, kaip jam patinka. Vaikinų košmaras - ramybės jiems neduodanti mylimoji. Nepavirk įkyruole, leisk vaikinui ir nuo tavęs pailsėti. Pamatysi, jis tai įvertins!

Nebūk per daug pavydi. Pavydas rodo pasitikėjimo savimi stoką. Jei pavydi kiekvienai į tavo vaikiną pažvelgusiai merginai, tai reiškia, kad galbūt jautiesi jo neverta. Mesk tokias mintis iš galvos, juk vaikinas pasirinko tave, o ne tas stebėtojas! Todėl nustok kelti pavydo scenas, nes vaikinui greitai atsibos tiek jos, tiek ir tu.

Netapk nuoboda. Daugelis merginų susiradusios vaikinus tampa nuobodomis: kadangi nebereikia „medžioti“ vaikinų, galima šiek tiek ir atsipalaiduoti. Juk sakoma, kad jei vaikinui tu patinki, tai patiksi visokia, net ir susivėlusi ar be makiažo. Tačiau pamąstyk, ar norėtum draugauti su apsileidėliu? Neapsileisk ir tu!

Nekurk ateities planų Draugystės pradžioje vaikinai labai bijo žodžio „įsipareigojimas“. Todėl kad ir kaip tau jis patinka ir dėl jo negali užmigti naktimis, jo akivaizdoje garsiai nesvajok apie gyvenimą kartu ar net vedybas. Gyvenk šia diena ir nekurk galbūt niekuomet neišsipildysiančių svajonių. Džiaukis tuo, ką turi šiandien!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis