7 tavo bruožai, dėl kurių gali niekada nesusirasti rimto vaikino

Nors, rodosi, esi ganėtinai rimta mergina ir tokia save traktuoji, vaikinai taip nemano? Visko gali būti, jog paprasčiausiai turi tokių bruožų, kurie atstumia rimtai nusiteikusius vaikinus. Metas juos peržvelgti...

Kvailutės įvaizdis. Nemanyk, kad vaikinai mėgsta naivias višteles, kurios pildo jų norus ir neturi savo nuomonės. Taip, vienai nakčiai toks laimikis - nieko tokio, tačiau rimtos draugystės jos dažniausiai nesulaukia. Vaikinai nori, kad jų mergina turėtų ką pasakyti ir turėtų tvirtą nuomonę esminiais klausimais. Bendram išprusimui geriausiai tinka knygos, tiesa, ne apie vampyrų meilę ar paskalas, ir klasika tapę filmai. Tobulėk, švieskis ir jokiu būdu neapsimetinėk kvailele!

Tu - didžiausia brangenybė. Taip, būtent tu, o ne jokie deimantai. Mergina, kuri savęs nebrangina, yra neverta jokio dėmesio. Net ir liberaliausių pažiūrų šalyse mažai kas norės į pasimatymą kviestis tą, apie kurios asmeninį gyvenimą ir partnerių skaičių jau sklando legendos. Nesakome, kad privalai būti tikra vienuolė, tačiau atmink, kad vaikinai nori visada būti pirmieji, todėl atidžiai rinkis, su kuo ne tik kiną žiūrėsi...

Mergina - kaminas. Lemtingos merginos filmuose svarbiausiose scenose dažniausiai traukia cigaretę. Tačiau jei kine galėtume jausti kvapus, tokio filmo neitų žiūrėti nė vienas. Cigaretės, be visų siaubingų sveikatai keliamų pavojų, pirmiausiai smirdi. Vaikinai sako, kad bučiuoti rūkančią merginą yra tas pats, kas valgyti nuorūkas. Vilioja? O kur dar gelsvi dantys, amžinas kosulys ir papilkėjusi veido oda... Paklausyk vaikinų nuomonės, šįkart jie teisūs!

Panelė kaukė. Kodėl vaikinai negali pakęsti liemenėlių su per ne lyg didelėmis pagalvėlėmis? Todėl, kad jas nuėmus tenka labai nusivilti... Vaikinai nemėgsta apgaulės, kaukių, bandymų apsimesti kitokia, nei esi iš tikrųjų. Todėl nesistenk būti tobulybe, kuri be makiažo niekuomet nesirodys vaikino akivaizdoje ar visuomet sutiks su jo nuomone. Vaikinai nori turėti ne tik puikią merginą, bet ir geriausią draugę šalia. Būk ja, o ne apsimetėle, kurios apgaulės anksčiau ar vėliau išaiškės.

Nenuspėjamos emocijos. Dramos karalienės bet kokioje situacijoje sukels skandalą. Vieną minutę jos gali raudoti, o štai kitą - juoktis iki nukritimo. Kiekviena, net švelniausia, vaikino pastaba joms atrodo kaip skaudžiausias dūris tiesiai į širdį. Laikai save emocinga? Ką gi, teks išmokti valdyto savo jausmus ir nekelti scenų, vos tik kas nors įvyksta ne pagal tavo norus. Jeigu merginą kamuoja nuotaikų kaita, jos elgesys neatitinka jokių logikos dėsnių, su ja nesiryš draugauti net ir drąsiausias vaikinas.

Apsvaigusi vakarėlių liūtė. Tik reklamose kokteilius vieną po kito maukianti mergina gauna didžiausio širdžių ėdiko dėmesį. Realybėje ji vakarą praleidžia tualete, kur smarkiai bloguoja nuo per drąsiai išgerto alkoholio. Apgirtusi mergina vaikinų akyse reiškia lengvai prieinama mergina. Ant kojų nepastovinti, nesąmones paistanti, rėkaujanti ir prie vaikinų lendanti mergina - vaizdelis nekoks, tiesa? Todėl netapk ta, iš kurios visi po vakarėlio juokiasi, o vaikinai į antrą pasimatymą nebe kviečia...

Nepatikima mylimoji. Kai kurios merginos negali praeiti pro nepažįstamą vaikiną nepadovanoję šypsenos arba užkalbintos neatsakyti flirtų. Jų vaikinai tokiomis akimirkomis kraustosi iš proto, net jei tas flirtas - nekaltas žaidimas. "Jei negaliu ja pasitikėti, negaliu su ja ir draugauti" - tau taip atsakys kiekvienas vaikinas. Nejaugi ir tu galėtum kęsti amžiną jo flirtą su nepažįstamosiomis? Todėl jei jau nusprendei visą dėmesį dovanoti vienam vaikinui, dvigubiems žaidimams sakyk "ne".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis