N - 18: tavo veiksmų planas, po kurių vaikinas niekada nebegalvos apie kitas (1)

Manai, jog niekas malonumo aspektu negali pralenkti sekso? Klysti. Gundymas, bučiniai, prisilietimai glamonės, kandžiojimasis - tai veža net labiau nei pats veiksmas! Pateikiame veiksmų planą, kurį įvykdžius bus aišku - vaikinas dar ilgai negalės tavęs pamiršti.

Kvepėk vanile. Jos saldumas turi euforinį efektą, kadangi vanilės kvapas geriną centrinę nervų sistemą. Šis aromatas stimuliuoja nervines zonas tiek vyrams, tiek moterims. Todėl įsipilk kelis lašiukus vanilės esencijos į arbatą arba apšlakstyk drabužius vanile bei nusiteik patraukliai.

Estetiškai atrodyk. Mitas, jog vaikinai mylit tik akimis, tačiau tiesa, jog dailus bei tvarkingas vizualinis pavidalas vaikinus traukia. Jei stingi asmeninės higienos įgūdžių, tuomet romantiško bučinio gali ir nesulaukti... Svarbu tvarkinga išvaizda - švarūs plaukai, kvapnumas, dailūs, išlyginti drabužiai.

Pavaišink... Prieskoniai: čili, aštrių prieskonių mišinys bei visi kiti maisto skonio paskaninimai turi afrodiakinių efektų. Pagalvok apie tai pikantiškas maistas pagreitina širdies darbą, skatina prakaitavimą. Tai tokie patys pojūčiai, kuriuos suteikia glamonės. Todėl išsikepk aštrų vištienos patiekalą ir pavaišink jį.

Ir pagirdyk... arbata su ženšeniu. Žodis ženšenis reiškia „vyro šaknis“, galbūt todėl šis augalinis vaistas gavo afrodiziako titulą. Ženšenio šaknis turi stimuliacinių savybių, kaip pavyzdžiui, kofeinas. Išgėrus ženšenio arbatos pakyla spaudimas, o tuo pačiu kyla ir didesnis seksualinis susijaudinimas.

Pradėk bučiuoti. Stenkis, kad bučinys nebūtų pernelyg drėgnas. Kol suglaudę lūpas bučiuositės, naudodami liežuvį, jūsų burnoje gaminsis gana daug seilių. Ši situacija gali būti panaši į šuns, kuris laksto aplinkui, žaisdamas su teniso kamuoliuku. Tai garantuotas metodas atgrasyti vaikiną nuo tolesnio bučiavimosi.

Nebijok aistros. Aistringas bučinys ar glamonės - kur kas geriau nei šiaip sau bučinys ar glamonėjimasis. Nebijok išlaisvinti savo jausmų ir pabučiuok vaikiną aistringai ir be jokių suvaržymų. Jis garantuotai įvertins tavo aistringumą ir norės tęsti su tavimi jausmų maratoną!

Nepamiršk kaklo. Kaklas - viena jautresnių vaikino kūno zonų, todėl bučiuodama, glamonėdama būtinai paliesk ir jį. Švelniai paspausk, taip sustiprinsi pojūtį, mat paspartinsi kraujagyslių darbą.

Glamonėdamasi pajusk momentą ir užmerk akis. Bučiavimasis ar glamonės yra jausmingas veiksmas. Taigi būk užsimerkusi. Jeigu to nepadarysi ir vaikinas pastebės, kad esi atsimerkusi, ji pasijus keistai ir atsitrauks, manydamas, kad tu nesimėgauji šio momentu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis