Tikėti ar ne? Aiškūs ženklai, jog tave apleido tavo angelas sargas

Daugybė žmonių tiki, jog mus saugo, globoja ir sėkmę užtikrina vadinimasis angelas sargas, sergėjantis mus iš viršaus. Pasirink - tikėti tuo ar ne, tačiau jei perskaičiusi savo dabartinei būsenai gali priskirti bent keturis ženklus, vadinasi, tavasis angelas sargas, gali būti, pamažu yra atsitraukęs.

Nesiseka tavo draugams bei artimiesiems. Dažnai nutolusio angelo sargo meilė liečia ne tik tave, bet ir artimiausius tavo žmones. Jei tavo draugus ar artimus žmones - mamą, tėtį, seserį ar brolį šiuo metu persekioja nesėkmės, gali būti, jog angelas sargas nesaugo ne tik tavęs, bet ir tavo artimųjų. Tiesa, nesėkmės gali būti itin menkos, nepalyginus su tavosiomis.

Jauti nepaaiškinamą susierzinimą. Jei anksčiau buvai gana rami, šiuo metu užsidegi tarsi degtukas, pridarydama bėdos tiek sau, tiek kitiems. Kylantis susierzinimas gali būti angelo sargo apleidimo ženklas tam, jog suvoktum, kaip jaučiasi tie, kuriuos kažkada vedei iš kantrybės.

Visai neseniai patyrei staigų neigiamą gyvenimišką pokytį. Jei iki šiol viskas klostėsi sklandžiai, jauteisi laiminga, harmoninga, tačiau ne per seniausiai tavo gyvenimą sujaukė negatyvus įvykis, gali būti, jog angelas sargas tave apleido ir net gali ruoštis dar vienam gyvenimo sukrėtimui.

Žmonės su tavimi elgiasi atsainiai. Šaltumas, abejingumas, apatija - jei jauti, jog šiuo metu žmonės su tavimi elgiasi panašiai, gali būti, jog veikia angelo sargo atsitraukimo dėsnis. Žmonės nesąmoningai jaučia, jog tai, todėl stengiasi šalintis arba kiek įmanoma sumažinti bendravimo kiekį.

Tave kamuoja mediciniškai nepaaiškinamas skausmas. Jei kokią nors kūno dalį skauda, tačiau tiksliai negali įvardinti skausmo lokacijos, o medikai negeba diagnozuoti konkrečios ligos, gali būti, jog tavo angelas sargas pamažu apleidžia tave. Tai vienas ryškiausių ženklų.

Jautiesi tarsi nutolusi nuo aplinkinių. Angelas sargas mus jungia su gyvuoju pasauliu, tai tarsi jungiamąjį ryšį su gyvąją aplinka suteikiantis reiškinys, tad jei jis mus apleidžia, tuomet tolsta žmogiškasis ryšys. Jei pastaruoju metu jautiesi tarsi atitolusi nuo pasaulio, tave lydi keistas pojūtis, jog niekur nesi priimama, pernelyg dažnai užsisvajoji, gali būti, jog angelas sargas

Dažnai jauti silpnumą. Tiksliai negali nusakyti, kas sukelia silpnumą? Prislėgtumas, jėgų, energijos stoka, prastas imunitetas - visa tai yra ženklai, jog angelas sargas nuo tavęs nusisuko. Jei kurį laiką jautiesi silpnai, tačiau negali nusakyti, kas yra silpnumo priežastis, tave, ko gero, palieka angelas sargas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis