Ji ypatinga: dėl šį mėnesį gimusios vaikinai atiduotų viską

Ji traukia it magnetas. Švelni kaip rožė, tačiau prireikus gali tapti aštria gėlėle. Ji savyje talpina visą margumyną savybių, todėl niekada nenusibosta. Susipažinusi su ja priešinga lytis kaipmat pameta galvą. O jai tai visai patinka... Juk gyvenimas yra žaidimas.

Tai - LIEPOS mėnesį gimusios merginos. Taip jau buvo lemta, kad karščiausią metų mėnesį gauna daugybę kvietimų į pasimatymus, mat jos spinduliuoja neįtikėtiną žavesį bei geba pritraukti dėmesį. Pagrindinis jų ginklas - šypsena, kuriai sunku atsispirti. Šį mėnesį gimusios moterys bei merginos taip pat labai šeimyniškos, mėgstančios suktis virtuvėje ir mylinčios maisto gamybą. Vis dėlto jos nėra nuobodokos namisėdos, priešingai.

Draugystė su jomis - viena tiesi linija be jokių bangavimų. Jos geba partneriui suteikti pasitikėjimo savo jėgomis, užtikrina stabilumą ir ištikimybę. Jei liepos mėnesį gimusios laimingos, jos sukuria harmoningus ir tobulėti skatinančius santykius, kurių taip trokšta daugelis. Būtent todėl šios merginos beveik niekuomet nebūna vienos - tik pabaigusios vienus santykius, kaipmat sukuria kitus. Ir viskas dėl susiklosčiusių aplinkybių - likimas joms lemia ganėtinai greitai sutikti naujus partnerius ir nekentėti vienumoje.

Be to, šį mėnesį gimusios pelnytai yra laikomos pačiomis optimistiškiausiomis ir emociškai stabiliausiomis. Būtent to dažniausiai ir stokoja moteriškosios lyties atstovės - dažnai supyksta dėl menkniekių, apsiašaroja ar pakelia toną, kai nėra tam tikslo. Šios merginos tikrai ne tokios.

Šį mėnesį gimusios - tikras moteriškumo idealas. Jos kantrios, švelnios ir taktiškos, todėl niekuomet naujojoje kompanijoje neišsiskirs netinkamu elgesiu. Daugelis vaikinų bei vyrų trokšta turėti tokias merginas šalia savęs, mat jos geba būti ir šeimyniškai ramios, ir tikros kompanijos sielos - ir viskas dėl jų dvilypio charakterio.

Tad, vaikinai, jei vis dar ieškote sau tobulos merginos ir svarstote, kurią merginą vertėtų pakviesti į pasimatymą, nedvejodami rinkitės liepos mėnesį gimusią merginą- su ja bus galima ne tik ypatingai smagiai praleisti vakarą, bet ir padiskutuoti rimtomis temomis. Nėra geresnės pasimatymų kompanionės nei ji!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis