10 filmų, kuriuos privalai pažiūrėti su sesute ar pussesere

Artėjantis savaitgalis nusimato vėsokas, tad jaukiai įsitaisykime namuose ir į kompaniją pasikvietusios mylimiausias sesutes ar pusseseres stebėkime filmus, subalansuotus moteriškajai auditorijai. Pateikiame tau sąrašą pačių įdomiausių filmų, kuriuos galėsi pasižiūrėti su sesute ar pussesere.

Jei abi esate vienišos, metas dėl to pasilinksminti!

Gidas vienišiams (How to Be Single). Meilės šiuo metu neieškai, o gal priešingai, trokšti būti poroje? Šis gidas paneigs susidariusius stereotipus apie vienišius. Keletos vienišių istorijas pasakojantis filmas atskleis tikrą Niujorko veidą - pasirodo, žmonių, ieškančių savo gyvenimo meilės, ne tiek jau mažai...

Jei trokštate nukakti prie jūros... bent trumpam, per filmą

Prie jūros (By The Sea) Tikra sensacija tapęs filmas Angelinai Jolie ir Brado Pittui tapo pranašingas. Žmonių santykius narpliojantis filmas - paskutinis, kuriame kartu teko vaidinti Angelinai ir Bradui kaip porai. Šiais metais išsiskyrusi garsioji pora dar spėjo kartu suvaidinti melancholiškame bei romantiškame filme, kuriame išvysi daugybę nuostabių vaizdų.

JUOKUI IKI AŠARŲ

„Labas, mes Mileriai“ (angl. „We‘re the Millers“) Patekęs į nelabai gerą situaciją, smulkus narkotikų prekeivis Deividas gauna pavojingą pasiūlymą iš savo skriaudėjo. Jis privalo važiuoti į Meksiką ir iš ten atgabenti vieną siuntą. Viskas atrodo kaip ir paprasta, tačiau siunta – didelis kiekis narkotikų, už kurias vyras gautų mažiausiai dvidešimt penkis metus kalėjimo. Surezgęs gudrų planą, Deividas pasiūlo kartu su juo važiuoti sentelėjusiai striptizo šokėjai, moksliukui ir valkataujančiai merginai, kurių dėka jis sukurs netikrą šeimą – Milerių šeimą.

Kita moteris „The Other Woman“ Įskaudinti vieną moterį yra pavojinga, įskaudinti dvi – labai pavojinga, bet įskaudinti tris gali tik savižudžiai! Gražuolė Amber skraidžioja padebesiais, nes jos vaikinas Markas – tobulas vyras. Gražus, protingas, dėmesingas ir sėkmingas. Rodos, jų laimei niekas negalėtų sutrukdyti, bet... vieną dieną smogia žinia – jos ponas Tobulasis yra neištikimas! Dar skaudžiau tai, kad Amber varžovė ne jauna daili mergužėlė, o teisėta Marko žmona. Netikėtai susitikusios ir išsikalbėjusios moterys supranta, kad tarpusavyje jos turi gerokai daugiau bendro nei kiekviena jų su Marku. Ir netikėtai tarp dviejų varžovių užsimezga draugystė. Ir vienas vyras. Netrukus abiejų neištikimybės „aukų“ kelyje pasipainioja dar viena Marko meilužė, ir moterys suvienija savo jėgas, kad atkeršytų šiam niekšui.

MISTIKOS MYLĖTOJOMS

Dingusi, „Gone Girl“. Vadinti „Dingusią“ psichologiniu trileriu būtų per menka. Tamsus išmoningo siužeto trileris glumina sulig kiekvienu posūkiu. Tai – užburiantis šedevras apie nenusisekusią santuoką, slapčiausias ir tamsiausias žmogaus sielos kerteles. Sakoma, jog tai – vienas geriausių pastarųjų metų trilerių... Šiltas vasaros rytas šiaurės Misūryje, JAV. Penktosios Niko ir Eimės vestuvių metinės. Pakuojamos dovanos, laukia romantiška šventė. Tačiau netikėtai dingsta Eimė. Vyras atrodo veikiau sutrikęs nei prislėgtas netekties, nors ir žino, kad yra pagrindinis įtariamasis, o iš Eimės dienoraščio paaiškėja, kad ši lyderė perfekcionistė galėtų išvesti iš pusiausvyros bet ką.

LEGENDINIŲ ROMANTIKŲ FILMŲ FANATIKĖMS

Brangusis Džonai („Dear John“). Jis – kurį laiką be tarnybos likęs karininkas. Ji – į gimtąjį miestelį atostogauti sugrįžusi studentė. Jie susipažįsta, įsimyli, tačiau vos po dviejų savaičių tenka išsiskirti: Channingo Tatumo įkūnijamas Johnas privalo išvykti atgal į tarnybą. Ar atstumas nepražudys ką tik prasidėjusių jausmų? Ar įmanoma meilę puoselėti laiškais ir trumpais pasimatymais?

„Meilės priesaika“ (angl. „The Vow“) Pagal Nicholaso Sparkso romaną sukurta meilės istorija įtrauks į pasakojimą apie iš naujo atrandamą meilę. Kai po automobilio avarijos Peidžė patenka į komą, prabudusi ji supranta, kad nieko neatsimena ir šalia jos sėdintis vyras jai yra visiškai nepažįstamas. Tai supratęs jos vyras Leo turi iš naujo išsikovoti savo mylimos moters širdį. Nors N. Sparkso romanai dažnai būna skystoki, tai yra viena iš tų retesnių jo knygų ekranizacijų, kuri sugeba ir suvirpinti širdį, ir jausti iš naujo atrandamos meilės suteikiamą džiaugsmą

Įsimintinas kelias. „A Walk To Remember“. Jamie – mokyklos keistuolė, iš kurios šaiposi populiarios merginos. Landonas – „blogiukas“ su kuriuo draugauti norėtų visos. Ir štai vieną dieną jis netikėtai paprašo tylenės Jamie padėti jam ruošiant namų darbus, nes jo mokslo rezultatai toli gražu nedžiugina. Tiesa, kaip vėliau paaiškėja, su viena sąlyga: Jamie negali niekam sakyti, kad jis su ja bendrauja. Principinga mergina tokiam pažeminimui nepasiduoda ir ilgainiui Landonas ją įsimyli. Tačiau jaunuolių meilės laukia didžiulis išbandymas... Filmo anonsą rasi čia.

Leonardo Dicaprio mylėtojoms

„Volstryto vilkas“. Leonardo Dicaprio įkūnija dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą, kuris garsėjo kone magišku talentu prasimanyti milžiniškas sumas pinigų ir žaibiškai bei labai neįtikėtinai jas iššvaistyti. Merginos, vakarėliai, išgertuvės už kelis milijonus dolerių - jaunasis turtuolis mėgavosi savo gyvenimu. Tačiau vieną dieną nešvariais jo sandėriais susidomi vyriausybės organizacijos ir „Volstryto vilkui“ tenka atsisveikinti su savo turtais... Skubėk pažiūrėti šią juostą kino teatre!

IEŠKANČIOMS GILESNIŲ PRASMIŲ

Išmokyk mane mylėti (FATHERS AND DAUGHTERS)

Meilė, kurią jaučiame tėvams, ir meilė, kurią jaučiame mylimiesiems, yra skirtinga. Tačiau vaikystėje negavę pakankamai šilumos ir jautęsi nemylimi žmonės neretai turi grumtis su savimi, kad įsileistų stiprius jausmus ir atvertų širdį suaugę. Dramoje „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“) žiūrovai išvys jautrią ir romantišką istoriją apie tėvą, jo dukrą ir jos meilės paieškas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis