Kai santykiams reikia pertraukos... 4 pagrindiniai ženklai

Sprendimas padaryti pertrauką santykiuose – gąsdinanti ir liūdinanti užduotis. Nė vienas iš mūsų nenori pripažinti, kad santykiai su mylimuoju krypsta netinkama linkme. Tačiau kartais pertrauka yra tiesiog būtina, kad atsikvėptumėte, leistume sau pasiilgti mylimo žmogaus. Yra porų, kurios tvirtai žinojo, kad rado tą vienintelį, kai pirmą kartą susidūrė jų akys.

Ir yra visos kitos poros, kurioms reikia laiko pažinti ir suprasti vienas kitą. Net jeigu jie tikrai nori bendros ateities kartu, jie nėra įsitikinę, kad tai tikrai tas žmogus. Tai išsiaiškinti padėtų pertrauka. Nusprendus santykiuose padaryti pertrauką reikėtų nepamiršti nustatyti ribas ir taisykles. Priešingu atveju santykiai gali pradėti priminti muilo operą – tai skiriamasi, tai taikomasi. Štai ženklai, kurie nurodo, kad pats laikas pasvarstyti apie tolimesnį santykių likimą:

Nuolatiniai ginčai dėl menkniekių. Nėra poros, kuri niekada nesiginčytų. Jeigu konfliktų nekyla, negatyvios emocijos kaupiasi viduje ir tik laiko klausimas, kada jos išsiverš. Kartais pasiginčyti santykiams gali net būti naudinga. Tačiau nuolatinis priekabiavimas ir kaltinimas vienas kito dėl menkniekių rodo, kad reikia šiek tiek pailsėti vienam nuo kito.

Abejingumas partneriui. Svarbu suprasti skirtumą tarp nuobodulio ir abejingumo santykiuose. Nuobodulys yra erzinanti emocija, o abejingumas – tai visiškai nieko nejautimas partneriui. Taisyklė labai paprasta – jeigu santykiai nedžiugina ir nesuteikia pilnatvės, laikas pabūti atskirai.

Nebedomina bendri tikslai. Laimingos poros žino, kaip siekti tikslų kartu. Poros, kurioms reikia padaryti pertrauką, negalvoja apie tai, kaip pasiekti bendrą tikslą. Kam kažko siekti, jei nebematoma prasmės? Jeigu nuolat mąstote apie tikslų siekimą, gyvenimą be mylimojo – galbūt laikas pagalvoti apie tai, dėl ko jūs išvis esate kartu?

Reikia daugiau erdvės. Sveiki santykiai yra tokie, kuriuose partneriai vienas kitam suteikia erdvės. Nuolatinis buvimas (24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę) kartu gali pradėti varyti iš proto. Santykiams reikia erdvės – tai labai svarbu. Jeigu jos nepakanka arba jos apskritai nėra, metas daryti išvadas.

Santykiai teigia daugiau skausmo, nei laimės. Jei galvodama apie ryšį su mylimuoju, nuolat pameni blogus dalykus, neprisimindama džiugių akimirkų – atėjo metas padaryti pertrauką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis