Taip teigiama... šį mėnesį gimusi - pati arogantiškiausia iš visų

Su kuo siejasi arogancija? Šaltumu, atsainumu, jautrumo stoka, empatijos trūkumu? Šį mėnesį gimusioms šis tekstas gal ir bus šaltas dušas, tačiau jis privers jas susimąstyti apie save ir požiūrį į aplinkinius.

Mažai kas mėgsta arogantiškus žmones. Nors VASARIO mėnesį gimusios merginos turi daugybę teigiamų savybių, labai dažnai aplinkiniai jas laiko šaltomis. Kodėl? Perskaičiusios tai jos suvoks ir be abejonės atras šiek tiek savęs.

Būtent šį mėnesį gimusios neretai yra laikomos vienos atsainiausių ir abejingiausių. Taip, jos šalto kraujo ir taip, jos neketina bendrauti su kiekvienu, pasitaikiusiu jų kelyje. Jos žino savo vertę ir neretai net ją hiperbolizuoja, tačiau kaltinti jų nevalia - jos iš tiesų yra be galo protingos, racionalios ir adekvačios. Prešingai nei daugelis kitų paviršiumi plaukiojančių žuvelių, jos pasižymi įgimtu sumanumu ir be galo gera reakcija. Gal todėl jos taip vertina savo artimų žmonių ratą, o į daugelį kitų žmonių žiūri iš aukšto?

Vasario mėnesį gimusios kiek įmanydamos stengiasi išlaikyti ledo karalienių įvaizdį. Paprasčiausiai toks įvaizdis joms atrodo patrauklesnis, nes šį mėnesį gimusios apskritai nemėgsta asmenybių, kurios išaukština savo silpnumą, dažnai verkšlena ar skundžiasi. Šį mėnesį gimusios - vienos stipriausių tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Joms būtina tvirtinti kūną, stiprinti fizinę ištvermę, nes kartu su pasitikėjimu savo kūnu ateina ir vidinė stiprybė.

Vaikinams dažna vasarį gimusi mergina atrodo neįveikiama. Vien pakviesti ją į pasimatymą atrodo sunki užduotis, todėl dažnas vaikinas bijo pirmas parodyti joms iniciatyvą, nes mano, jog ji juos atstums, palaikys silpnesniais už save. O iš tiesų šioms vadinamosioms pasikėlusioms damoms labiausiausiai patinka iniciatyvūs vaikinai, kurie nelaukia rankas susikišę į kišenes ir rodo dėmesį. Tad nors šios merginos atrodo šaltesnės nei šiltos ir jausmus lengvai demonstruojančios dailiosios lyties atstovės, jos lygiai taip pat trokšta rūpestingumo bei meilės.

Žinoma, tikrai ne kiekvieną šį mėnesį gimusią galima pavadinti išsiaukštinusia. Visgi jų gretose iš tiesų nemažai tų, kurios gana dažnai kenčia dėl šios savybės. Jos paprasčiausiai dažnu atveju nemoka pralaimėti, todėl netrokšta savęs priversti prie situacijos, kuriose jaustųsi nugalėtos, sutriuškintos, todėl neretai užsideda pasikėlusių šaltuolių kaukes. Tikriausiai bendraudamos su artimaisiais ir draugais jos yra šiltos asmenybės, tačiau dažnam menkai pažįstančiam jas žmogui gali pasirodyti be galo nuožmios, šaltos it ledas ar net aršios.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis