Taip teigia... šiais 3 mėnesiais gimusioms labiausiai nesiseka meilėje

Ne kiekvienai iš mūsų pasiseka gana greitai gyvenimo kelyje rasti žmogų, su kuriuo norėtųsi eiti tolyn. Vargu, ar čia verta ieškoti kaltų. Vis dėlto žinoti, kuriais mėnesiais gimusioms merginoms vertėtų atsakingiau ieškotis partnerio ir kokios galėtų būti vienišumo priežastys, verta.

KOVAS. Kovo mėnesį gimusios yra entuzaziastingos, nuotykių ieškotojos, jos neretai yra minimos kaip amžinomis vienišėmis. Jos apskritai nemėgsta įsipareigoti, joms nepatinka būti kontroliuojamoms. ATSARGIAI! Nors toks gyvenimas iš pažiūros gali atrodyti patrauklus, metai iš metų formuojamas suvokimas gali tapti tikru vienišės sindromu. Taip, gerbėjų jos turi, ir dar kiek. Tačiau ar tai joms suteikia laimę? Tik į keletos gerbėjų dėmesį kovą gimusios yra atsiliepusios ir dažniausiai ne dėl didelio išrankumo, o dėl užimtumo. Galbūt šiuo metu jos nenuogąstauja dėl vienišumo, tačiau verta pagalvoti apie ateitį - kiek vėliau galima dėl tokio elgesio pasigailėti.

Neprogramuojame likimo ir jokiu būdu nesakome, jog šį mėnesį gimusi mergina liks vieniša. Vis dėlto vienišės potencialo ji turi ne tiek jau mažai. Pradėkime nuo fakto, jog šį mėnesį gimusi mergina - pati nepastoviausia. Dažniausiai šį mėnesį gimusios merginos dažniausiai negeba apsispręsti, kokio partnerio šalia savęs norėtų, dėl to labai kenčia jų asmeninis gyvenimas. Vos sutinka vieną, pradeda galvoti, jog galbūt geriau laimę kurti su kitu... Ir ši istorija nesibaigianti. Dėl to meilės nesėkmių ratas sukasi vis intensyviau.

Iš pažiūros labai energingos ir pernelyg dėl gyvenimo nesėkmių nesisielojančios merginos. Vis dėlto jos turi jautrią sielą, taurius jausmus ir būdamos vienos labai išgyvena dėl meilės nesėkmių. Todėl pats geriausias patarimas šį mėnesį gimusioms būtų nespjauti į šaunių, galbūt ne tokių kietų, bet nuoširdžių ir atvirų vaikinų dėmesį bei užmegzti su jais ryšius. Antraip gresia vienatve arba labai labai skaudus nudegimas nuo meilės nuotykių. Joms būtina suvokti, jog vaikino kietumas, gebėjimas šaltai elgtis su aplinkiniais nėra patrauklūs bruožai, o nuoširdžiai gali mylėti tik šilti ir nuoširdūs vaikinai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis