6 aiškūs ženklai, kad turi labai ryškų šeštąjį pojūtį

Ypatingasis šeštasis pojūtis lemtas tikrai ne kiekvienai. Šeštasis pojūtis apima praėjusio gyvenimo prisiminimus, intuiciją, dežavu jausmą. Jį ne taip paprasta pastebėti, jei geriau nepaanalizuoji savęs ir savo elgesio. Vis dėlto yra net aštuoni akivaizdūs ženklai, kurie išduoda, jog savyje turi be galo išlavintą šeštąjį pojūtį.

Sapnuoji realistiškus sapnus. Susapnavai tai, kas išsipildė po keletos dienų? Gali būti, jog tikrai turi magiškų galių. Sapnai mūsų gyvenime gali reikšti labai daug ką. Ypač vertinga išsiaiškinti sapnų reikšmes ir nustatyti, kokį poveikį jie turi realiame gyvenime.

Domiesi stebuklais. Vien tai, jog giliniesi į tai, kas magiška, stebuklinga, gali reikšti, jog esi linkusi turėti magiškų galių. Vis dėlto tau reikėtų savo magiškas galias išlavinti ir pasimokyti, kaip pritaikyti kasdienybėje. Todėl jei iš tiesų jautiesi turinti magiškų galių, nepraleisk progos paskaityti daugiau literatūros, pažiūrėti filmų, pasidomėti horoskopais.

Žinai, kai žmogus meluoja. Iš kur žinai? To tu nežinai. Atsakymas paprastas – turi ryšį su magija. Jautriai reaguoji į subtilybes, kurių neužfiksuoja kitų žmonių radarai. Jei dažnai jauti, kai žmogus tau sako netiesą, o vėliau tai ir išsipildo - žinok, jog gali turėti magiškųjų galių.

Nujauti dalykus, kurie gali įvykti. Šeštasis pojūtis nėra būdingas kiekvienam. Todėl jei jautiesi nujaučianti dalykus, kurie įvyksta, gali būti, jog tavyje slypi magiškos galios. Jei tokie ateities nuspėjimai pasireiškė tik dabar, gali būti, jog tu staiga įgyjai savybių, kurios būdingos magijai artimiems žmonėms.

Dažnai gali atspėti, ką tau pasakys žmogus. Rodos, kalbiesi su žmogumi ir po keletos sekundžių jis pasako tai, apie ką pamąstei? Tai tikrai neįprasta. Jei tokie dalykai kartojiesi dažnai, regis, turi gamtos dovaną atspėti tai, ką žmogus galvoja. Ko gero, tau yra lengva bedrauti su aplinkiniais, turi nemažai draugų.

Tau labai svarbi spalva. Galbūt mėgsti visas vaivorykštės spalvas, bet vis dėlto tik konkretūs atspalviai atitinka tavo nusiteikimą konkrečiu metu. Spalva – tai energija, taigi jautrumas spalvoms patvirtina tavo gebėjimą jausti energijos niuansus ir suprasti ryšį tarp energijos ir visų kitų dalykų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis