10 pačių pranašingiausių sapnų: susapnavus vieną jų viskas kardinaliai keisis

Tiki pranašingais sapnais? Tuomet tau pravers šis sapnų žodynas, kuris sufleruoja gyvenimiškuosius pokyčius, susijusius su meilės sfera. Jei susapnavai vieną iš šių sapnų, meilės sferoje tavęs laukia neįtikėtini pokyčiai!

Jei susapnavai... kaip bučiuojiesi. Neapsigauk susapnavusi bučinius sapne, jog tavęs laukia bučinių fiesta realybėje. Priešingai - bučiniai reiškia, jog tau žūtbūt reikalingas vaikinas ir gali būti, jog dėl tavo nesusitupėjimo kenti tu pati ir aplinkiniai. Kuo greičiau ieškok rimto partnerio, kuris sugebėtų tave suprasti.


Jei susapnavai... važiavimą taksi. Jei sapnuoji, jog kur nors važiuoji taksi, tikėtina, jog tavo partneris jau greitai tau pateiks nemalonią staigmeną. Tai gali būti koks nors akibrokštas, susijęs su santykiais - visko gali būti, jog partneris įžeis tave ar pasakys tai, kas tau pasirodys skaudu. Pasiruošk tam!


Jei susapnavai, kaip... žiūri televiziją. Jei sapne žiūri televiziją, tai gali reikšti, jog greitai iš partnerio sulauksi priekaištų dėl savo gyvenimo būdo arba jis tau pasakys, ką seniai galvoja, bet nenori prasitarti.


Jei susapnavai... viešbutį. Jei sapne regi viešbutį, jau visai greitai su partneriu keliausite į kelionę. O galbūt jis tau parengs staigmeną? Kaip bebūtų, laukia puikūs įspūdžiai!


Jei susapnavai... ašaras, verkimą. Jei sapnuoji, jog verki ar kam nors šluostai ašaras, tai reiškia, jog labai greitai išsiskirsi su mylimu žmogumi. Gali būti, jog greitu metu stipriai susikonfliktuosite ir iškelsite savo principus aukščiau visko. Ruoškis išsiskyrimui arba bent tam, jog teks priimti svarbius sprendimus santykių srityje.


Jei susapnavai... drugelį. Jei kur nors sapne skraidžioja drugelis, žinok, jog labai greitai sulauksi žinių iš senos meilės, kuri nejučia tave prisimins. Tai gali būti ne tik tavo buvęs vaikinas, bet ir senas draugas, kuris nuspręs, jog tavęs pasiilgo. Pabrėžtina, jog tai bus vyriškosios lyties atstovas.


Jei susapnavai... dažymąsi. Jei sapne regėjai kosmetikos priemones, reiškia, jog jei visai neseniai sukūrei santykius su kitu žmogumi, jums gresia pirmieji konfliktai. Kosmetikos ženklas reiškia, jog tu bandysi kilusius ginčus užklaistyti, bet tavasis partneris nesileis kontroliuojamas.


Jei susapanai, kad tau atliekama... operacija. Jei sapnuoji, jog tave operuoja, tavęs laukia netikėta ir nelaukta žinia - tu greitai ištekėsi! Džiugu, jei tai jau senokai planuoji, tačiau jei partnerio žingsnis pasipiršti tau yra netikėtas, tuomet pasiruošk staigmenai.


Jei susapnavai, kaip valgai... saldainius. Jei sapne regi, kaip mėgaujasi saldumyais, realiame gyvenime tai reiškia ne kelis priaugusius kilogramus, o naujus jausmus! Žvalgykis aplinkui, nes jau gana greitai gali iš naujo įsimylėti.


Jei susapnavai... vorą. Voro ženklas sapne reiškia išdavystę. Jei dažnokai sapnuoji šį gyvį, turėtum sunerimti - tau artimas žmogus gali netrukus tave išduoti su kita. Ir ne vien fiziškai - šis ženklas reiškia, jog vaikinas suartėti su kita gali dvasiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis